Προς το περιεχόμενο

Τι θα γίνει με τον eyeprotocol?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν υπήρχαν τέτοια forum μάλλον θα μας εκμεταλεύονταν οι βαριεστημένοι υπάλληλοι καταστημάτων μουσικής και δεν θα προχωρούσαμε και σαν μουσική' date='γιατί στην Ελλάδα λίγοι είναι αυτοί που πλέον έχουν την όρεξη να σου δείξουν κάποια πράγματα στα σοβαρά όμως.

Το lock θα έπρεπε να είναι λύση για topic με flames (όπως αυτό εδώ)

[/quote']

 

 

Ειδικά ο πλέηλάουντ με το

 

"Α, παρά τα μας ρε φίλε."

 

και το

 

"απλά είσαι ακόμη πιο άσχετος και απρόσεκτος από ότι νόμιζα."

 

έχει ανέβει ένα σκαλί πιο πάνω στην σκάλα της γνώσης και τώρα που θα πάει στο επόμενο μαγαζί για την αγορά που θέλει θα είναι μιά χαρά!

 

 

Δεν είναι ένας χρήστης.. είναι modulator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν παίδες, δύο λόγια από καρδιάς...

 

Το ψωμί βγαίνει δύσκολα και καταναλώνεται γοργά. Ήτοι, τα πέντε-δέκα-πενήντα λεπτά της ημέρας που καθένας από εμάς επενδύει εδώ μέσα, δαπανούνται με σταδιακά μεγαλύτερη δυσκολία και συνεπώς κάποιοι θα έπρεπε να το μετράνε περισσότερο.

 

Μετά από δύο-τρία περίπου χρόνια, συμπαθάτε με αλλά νομίζω ότι δε θα ασχοληθώ άλλο. Έχω υποχρεώσεις και το καλό που μου θέλω είναι να εργάζομαι αντί να σπαταλάω τον καιρό μου σε γλυκόπικρες συναναστροφές.

 

Όσον αφορά το πρωταρχικό μου κίνητρο για το ότι ήρθα κάποτε εδώ (να κάνω παρέα με μουσικούς), έχει προ πολλού ικανοποιηθεί: δεν έχω πλέον καμία περιέργεια γι' αυτό το θέμα.

 

Ευχαριστώ για την παρέα, δηλώνω ευθαρσώς ότι τα Mac είναι καλύτερα από τα Pc, ικετεύω να κάνετε έναν έρανο να πάρετε έναν Mac στον playloud μπας και δουλέψει το dvd-rom του και σας εύχομαι καλή επιτυχία στα μελλοντικά σας project.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ φεύγεις;

 

Γιατί ρε; Απλά από μοντουλατορας φύγε, αν δεν έχεις χρόνο όπως λες, αλλά σαν χρήστης, έμπαινε που και που!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να φυγει..Ακους εκει να μας πει να παρουμε MAC! Δηλαδη τι ειμαστε? Ζωα που πληρωσαμε με το σωμα μας τα PC :P

 

Περα απο την πλακα και με την διπλη ιδιοτητα ως μελους και moderator σε αλλο μουσικο forum, καταλαβαινω απολυτα την αγανακτηση του Wow!. Αυτο που με λυπησε ειναι πως περα απο τον boukaw7 και τον harilaltron, δεν εμφανιστηκε καποιος αλλος "αξιωματουχος" για υποστηριξη. Ιδιαιτερα τωρα που η λογικη κλεινει υπερ Wow!...Ελπιζω να φταιει η ζεστη και οι διακοπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ατομα, βλεπω οτι για χαβαλε τα threads πληθαινουν και γινονται ουρες ατελειωτες με τον και καλα modulator να κανει χαβαλε για mac και pc, ενω καποιος που ρωταει κατι φιμωνεται και κλειδωνεται, και στο τελος εχει και δικιο απο πανω ο... πως τον ειπαμε. Μπραβο ρε, να ανοιξω κανα θεμα Μαγια η μελισσα να εχω ανταποκριση. Αλλα τα ειπα και σε παραπανω post, νομιζα οτι βρισκομαι μεταξυ φιλων και.... συναδελφων κι οχι με "μουσικους" του σαλονιου και του σκυλαδικου (μαλλον θα κλειδωσει κι αυτο ε?)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε playloud, χωρις να θελω να παρεμβω στο εργο των παιδιων εδω, μπορω να σε διαβεβαιωσω πως εαν επεφτες στο δικο μου moderating, θα ειχες υποστει πολλα περισσοτερα απο τη "φιμωση" που συνεχως παραπονιεσαι.

Και το οτι αυτη την στιγμη μιλας, εστω και αν δεν συνεισφερεις τιποτα στο κοινο διαλογο, ειναι κατι που η ελευθερια του λογου στο site αυτο σου επιτρεπει.

Αυτα, για να αντιληφθεις που ειναι τα ορια της θρασυτητας και της δημοκρατιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ πως μου αρέσει να χώνομαι σε καβγάδες και να σπερνω τη διχώνια!

 

Δεν νομίζω ότι το post με το dvd rom είχε κάτι το κακό...

 

Απο τη στιγμή όμως που έχει ρωτηθεί και το πιο κουλο και άσχετο για pc (και στην κατηγορία computers) είχε κάθε δικαιωμα να θεωρήσει ότι μπορει να κάνει αυτην την ερώτηση εδώ, παρόλο που υπάρχουν forum για pc όπως το www.thelab.gr

 

Προφανώς ο Wow! είχε τα νευράκια του και του κλείδωσε το ποστ.

 

Τελως πάντων, λάθη είμαστε ανθρώπους κάνουμε...

 

Θα του λύσουμε την απορία για το dvd τελικα? Να βγεί και κάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το θέμα δεν είναι ότι άνοιξε 1 άκαιρο thread το παιδί, αλλά ότι άνοιξε thread ίδιο με κάποιο άλλο δικό του και ενώ εκείνη την στιγμή του απαντούσαν

 

Ε λογικό ήταν να κλειδωθεί. 2 πανομοιότυπα thread από τον ίδιο user, την ίδια στιγμή δεν είναι λίγο κουλό;

 

Και όποιος θέλει να λύσει την απορεία του ας απαντήσει στο αρχικό thread http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10050

 

Δλδ ψάξτε λίγο πριν το γυρίσετε στους χαρακτηρισμούς!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι η υπεροψία και οι καλοί τρόποι.

Κάποιοι ενοχλούνται ακόμα και να διαβάζουν σαν τρίτοι τέτοιες αγενείς απαντήσεις, κάποιοι άλλοι έχουν έχουν μάθει έτσι και δεν τους κάνει καμιά διαφορά.

 

Ένας moderator, αν δε έχει όρεξη να μιλήσει ευγενικά, ας είναι τουλάχιστον τυπικός.

 

Απαντήσεις του τύπου:

 

"Α, παρά τα μας ρε φίλε."

"απλά είσαι ακόμη πιο άσχετος και απρόσεκτος από ότι νόμιζα."

"Και έτσι θα έχουν μία ευκαιρία να δουν πόσο μεγάλες βλακείες λες.....να διασκεδάσουμε με εσένα και τον φίλο σου, αφού δεν σας άρεσε η προσπάθεια να σας προστατεύσω.

Καλά κρασιά."

 

 

μπορεί να ευδοκιμούν στο περιβάλλον κάποιων, αλλά νομίζω ότι είναι ξεκάθαρα προσβλητικές για τον περισσότερο κόσμο, και δείχνουν το επίπεδο θερμότητας που επικρατεί στο κρανίο, εξ ου και τα πέντε κόκκινα λαμπάκια.... :wink: :D

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου