Προς το περιεχόμενο

Τι θα γίνει με τον eyeprotocol?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

που στις 3020 απαντήσεις ουσίας έχει πει και 10... άει παράτα μας.

 

 

"1000 παραδείγματα μπορούν να πούν οτι έχω δίκιο.

1 φτάνει να αποδείξει οτι έχω άδικο."

 

 

Αϊνστάιν.

 

κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ κλαπ.....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

που στις 3020 απαντήσεις ουσίας έχει πει και 10... άει παράτα μας.

 

ευτυχώς που δεν υφίσταται ο λιθοβολισμός στην Ελλάδα, γιατί εγώ που έχω πει 3020 αει παράτα μας και 10 ουσιώδης απαντήσεις

δεν θα την γλίτωνα

:D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω άλλη απορία. Το noiz.gr είναι κερδοφόρα επιχείρηση? Δηλαδή η Greenpeace πάνω πάνω, πληρώνει τίποτα?

 

Εγώ πάντως άν το δίνετε καλή τιμή, το αγοράζω το νόιζ και θα σας μάθω εγώ καλα...

 

Θα κλειδώνεται αυτόματα οποιο θέμα αναφέρεi Fender! :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως άν το δίνετε καλή τιμή' date=' το αγοράζω το νόιζ και θα σας μάθω εγώ καλα...

 

Θα κλειδώνεται αυτόματα οποιο θέμα αναφέρεi Fender! :D :D :D :D :D[/quote']

Θα βρούμε ρε τρόπο να επικοινωνήσουμε :D 8)

fender.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως άν το δίνετε καλή τιμή' date=' το αγοράζω το νόιζ και θα σας μάθω εγώ καλα...

 

Θα κλειδώνεται αυτόματα οποιο θέμα αναφέρεi Fender! :D :D :D :D :D[/quote']

Θα βρούμε ρε τρόπο να επικοινωνήσουμε :D 8)

fender.jpg

 

 

Στειλε π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που στις 3020 απαντήσεις ουσίας έχει πει και 10... άει παράτα μας.

 

 

"1000 παραδείγματα μπορούν να πούν οτι έχω δίκιο.

1 φτάνει να αποδείξει οτι έχω άδικο."

 

 

Αϊνστάιν.

 

Το πλεον λανθασμενο τρανσπορτο απο τα συμπερασματα μιας αντικειμενικης παρατηρησης στον χαρακτηρισμο της εξελιξης μιας κουβεντας.Το ξερω οτι το ξερεις :wink:

 

Για το υπολοιπο ζητημα (κι ας μην ειμαι αξιωματουχος*) :

Ο Wow! ειναι αξιολογος χρηστης του φορουμ.Το τι θα γινει με τον Wow! σαν ερωτηση ειναι γελοια.Το τι θα γινει με ενα σωρο τσατρόλς (chat+troll) ειναι ενα προβλημα.Το τι θα γινει με την καταχρηση της ελευθεριας λογου εδω μεσα ειναι επισης προβλημα.

 

Προσωπικα δεν μου εχει κλειδωθει κανενα θεμα.Θα μπορουσε να ειχε συμβει και δε θα με πειραζε καθολου,απ τη στιγμη που η υπαρξη του θα οφειλετο στην κατα καιρους ελαστικοτητα των κανονων.Το συγκεκριμενο που συζητατε, επειδη εμπιπτει σε αυτη την κατηγορια, δεν υπαρχει λογος για συνεχεια.Απλά,κακώς (αλλα περα για περα αποδεκτοι οι λογοι) που δεν εχουν κλειδωθει χειροτερα θεματα.

 

_____________________________

* Δεν σημαινει οτι καθε φορα που δεν παρεμβαινει καποιος με την παρουσια του σε μια διαφωνια οτι αδιαφορει ή οτι δεν εχει αποψη.Απλα συχνα ειναι λογικο καποιος να θεωρει οτι δεν εχει σημασια να παρει θεση σε κατι αυτονοητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα το έχω ξαναπαραθέσει σε άλλο thread αλλα νομίζω οτι ως δείγμα κολλάει εδώ.

 

Κλειδωμένο θέμα στο Ανέμων/Υδάτων

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1443

 

Αυτό ήταν άξιο απορίας αφου στο Α/Υ υποτίθεται γράφουμε ό,τι θέλουμε κόσμια πάντα.Μια μαθηματική πρόκληση ποτέ δεν κατάλαβα ποιον θα έβλαπτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σημαινει οτι καθε φορα που δεν παρεμβαινει καποιος με την παρουσια του σε μια διαφωνια οτι αδιαφορει ή οτι δεν εχει αποψη.Απλα συχνα ειναι λογικο καποιος να θεωρει οτι δεν εχει σημασια να παρει θεση σε κατι αυτονοητο.[/quote]

 

Δυστυχώς Πέτρο' date=' αυτό το [i']λογικό[/i] και το αυτονόητο είναι που δίνει χώρο σε όσους στριμώχνουν εκείνους που έχουν να κάνουν κάτι ωφέλιμο και ουσιαστικό με τον χώρο που τους αναλογεί.

 

Είναι ένα έργο που το έχουμε δει και το βλέπουμε, και...δεν ξέρω αν θα συνεχίσουμε να το βλέπουμε...Από την πλευρά μου, θα προσπαθήσω πλέον να παρεμβαίνω ό,που το κρίνω σκόπιμο, είναι ορισμένοι που βλέπουν λάθος όνειρο και θα τους καταστήσω σαφές αν χρειαστεί ότι όχι, σε καμία περίπτωση δεν βλέπουμε όλοι το ίδιο όνειρο. Η σιωπηλή διαφωνία έχει αποτύχει. Το βλέπεις κι εσύ.

 

Και, κλείνοντας, μου είναι παγερά αδιάφορο αν σε βάθος χρόνου μοιραστώ την τύχη κάποιων που δεν είναι πιά μαζί μας στο Noiz, για οποιονδήποτε λόγο. Ακόμα κι έτσι, έχω σοβαρές πιθανότητες να είμαι περισσότερο χρήσιμος και ευχάριστος από ορισμένους frequent posters του forum.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου