Προς το περιεχόμενο

AX-7 Roland midi controller sounds etc


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Koίτα στο Ελίνα το βρίκα 100ευρω.Από αμέρικα μαζί με τα μεταφορικά είναι 91ευρώ.Τωρα για το τελωνίο που λες δεν έχω ιδέα...

Το συζητάς; Από Ελίνα δαγκωτό!!! Στο λέω γιατί εγώ έχω εμπειρία από τελωνεία και σε διαβεβαιώ ότι θα πληρώσεις περισσότερα αν το πάρεις από Αμερική σε σχέση με Ευρώπη. Ρίξε και ένα search στο forum για τελωνεία από Αμερική, το έχουμε αναλύσει πολλάκις το θέμα.

 

@schaitas: Εμ, αφού τον έχουμε ψάξει πολύ τον τύπο! :wink: Ρίξε κι εσύ ένα search για το ασύρματο που θέλεις, έχει συζητηθεί κι αυτό νομίζω.

 

EDIT: Τώρα είδα την κανονική τιμή του MidAir, θεωρώ ότι και πάλι αξίζει να το πάρεις από εκεί.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ελίνα με το ΦΠΑ πάει 130 ευρω ρε γαμώτο!600 ευρω θα δώσω και για τα 2(midair & AX-7)

Αλήθεια παιδιά έχει κανείς σας άποψη για το keytar αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για την βοήθεια!Ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη!

Πρέπει να σας αφήσω όμως.Είμαι στη μέση της εξεταστικής μου και αύριο γράφω...οπότε καληνύχτα για σήμερα!Τα λέμε πάλι από αύριο...Και πάλι ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει ενας φιλος μου και το εχω ακουσει live. Βεβαια ο παιχτης κανει το οργανο, ειδικα ενα που ειναι αδειο και εχει μονο controls. Το δοκιμασα κ εγω για λιγο με τα λιγα που ξερω απο πληκτρα. Μου φανηκε πολυ μουρατο και με εντυπωσιασε το pitch bend στο παιξιμο. Απλα σερνεις τα δαχτυλα σου σα να κανεις slide σε εγχορδο (ειμαι μπασιστας). Σου προτεινω να το παρεις, δε νομιζω να το μετανιωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx shaitas!Νομίζω πώς αυτό θα κάνω τελικά!...Ναστε καλά παιδιά!Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ελίνα με το ΦΠΑ πάει 130 ευρω ρε γαμώτο!600 ευρω θα δώσω και για τα 2(midair & AX-7)

Αλήθεια παιδιά έχει κανείς σας άποψη για το keytar αυτό;

 

Χτυπα το απο Ελινα συμφερει.

Κι απο Thomann θα σου κοστισει 115+20 μεταφορικα

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sw=M-Audio+MidAir+Wireless+MIDI+Transmitter+%26+Receiver+&x=2&y=13

Αlchemist παλι εγραψες... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου