Προς το περιεχόμενο

Retro Junkies


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Θυμάται κανείς εκείνες τις κάρτες με τους χαρακτήρες του Disney που ήταν μέσα σε κάτι πολύ μικρές σοκολάτες? Τις μάζευα 30 + χρόνια πριν.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χα σας τρώω όλους. Τα έχω τα περισσότερα από αυτά στην αποθήκη στο χωριό μου μέσα σε κάτι κούτες, μαζί με κάτι παιχνιδάκια He-man και πλήρη συλλογή από αυτά τα πλαστικά μεταλλαγμένα που τυς κόλλαγες κάτι αυτοκολλητάκια στο στήθος με φωτιά, νερό, χώμα και άλλα τέτοια (πρέπει να τα έδειξε ο elavd στην αρχή αν θυμάμαι καλά). Τώρα βέβαια ποιος πάει χωριό για να παίξει....  :(

 

Δε λες καλά; Έτσι όπως το είπες νόμιζα ότι θα κατάληγες ότι το χωριό κάηκε.......... Πάλι καλά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λες καλά; Έτσι όπως το είπες νόμιζα ότι θα κατάληγες ότι το χωριό κάηκε.......... Πάλι καλά!!

 

Εσύ ζεις ακόμη; ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΚ.................... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

 

Μετα απο αυτο θελω διακαως να δω και μαυροασπρες διαφημισεις στην ΥΕΝΕΔ....... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

Για να μην πάω καν σε περιπτώσεις Ντάνουτ Λούπου στην Κόρινθο. ;D

 

Αυτός δεν ήταν που τον έπιασαν γιατί έκλεβε κασσετόφωνα από αυτοκίνητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε ανθρωπααα! τι με θυμησες....

ενταξει σχεδων ειμαι ετοιμος να κλαψω τωρα! :(

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα χαρτάκια γινόταν ο κακός χαμός στο Δημοτικό. Μιλάμε ότι αν είχες Γιώτη Τσαλουχίδη έβγαζες γκόμενα.

 

lol!!!  Σοβαρά...;;

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα Υπερ-Ατου μου τα ανακάλυψα πρόσφατα και τα έχω ετοιμοπόλεμα στις θήκες τους με τις κοκκινες και κίτρινες καρτες (όλοι τις έχαναν για κάποιο λόγο).

Αυτά τα μεταλλαγμένα που λέει ο boukaw7 ήταν οι Εξωγήινοι-τερατομάχοι, και τα πιο μικρά (αυτά που δεν κουνιόντουσαν τα χέρια τους) οι εξωγήινοι-μονομάχοι.

Τα θυμάμαι σαν χτες πάντως τώρα που τα ξαναβλέπω.

Και μην παραλείψουμε βέβαια και τα Album με αυτοκόλλητα της Panini που γινόταν χαμός στα μέσα προς τέλη της 10ετίας του 80. Εγώ είχα καταφέρει να συμπληρώσω μόνο αυτό με τα Transformers.  ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου