Προς το περιεχόμενο

Alesis andromeda A6 ΠΡΟΣΟΧΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσοχή με όσους κάνουν την αγορά του συγκεκριμένου οργάνου μίας και πολλοι ήταν οι  άτυχοι που είχαν πρόβλημα με το λειτουργικό του σε θέμα bugs καθώς και ότι σε κάποιους ήχους παγώνει τελείως το μηχάνημα.Ελπίζω να διορθωθεί σύντομα από την ALESIS γιατί είναι ένα αρκετά αξιόλογο όργανο.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

..ποια...ατυχη? :/

Μάλλον ήθελε να πει "πολλοί ήταν οι άτυχοι" και το σκότωσε γιατί εδώ που τα λέμε πάει πολύ 3 λάθη σε 4 λέξεις. Γ@μώ τα ελληνικά που ξέρουμε δηλαδή! ::)

 

Υ.Γ. Φίλε takisdim, όταν αναφερόμαστε σε κάποιον ή κάτι που είναι γένους θηλυκού (όπως π.χ. η Alesis), λέμε ότι είναι απούσα και όχι απών. No offence κιόλας...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alchemist έχεις να φέρεις γνώμη περί του θέματος ή θα αρχίσεις τις μαμακίες πάλι,γιατί δεν νομίζω ότι κάποιος από εδώ δεν έχει κάνει ορθογραφικά λάθη από τη βιασύνη του.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστέ ορθογράφε για τσέκαρε εδώ και τα δικά σου λαθάκια.Έλεος δηλαδή που φτάσαμε αρκεί να

μιλάμε γι΄αυτό που πρέπει κάθονται μερικοί και παίζουν. Ανδρέα για σένα τα λέω.

 

Συναισθηματικά, μάλλον το Beatles Anthology. Ένα διπλό CD που με έκανε να αισθανθώ κι εγώ κάποια από τα συναισθήματα όσων άκουγαν Beatles όταν μεσουρανούσαν, ένα CD που με έκανε να σκεφτώ καινούρια πράγματα γύρω από τη μουσική.

 

Χρηματικά, σίγουρα το Live at Donington των Iron Maiden (έχω την έκδοση με το λευκό εξώφυλλο) που απ' όσο μου έχει πει φίλος που είναι πορωμένος με Maiden, έχει κυκλοφορήσει σε μόλις 500 αντίτυπα παγκοσμίως.

 

 

πολύ σωστός...με μια εξαίρεση όμως:ο Drummer των Peppers δεν ξέρει να παίζει...είναι τρελό αμπάλι...στην άποψή σου πάντως σωστός είσαι... ;) ;)

 

ελεος ρε αρχηγε μου!! :o

 

ειπαμε δεν ειναι και ο Steve Jordan αλλα ΞΕΡΕΙ να παιζει (αν μη τι αλλο......)

+1000

 

Για την ακρίβεια, παίζει φοβερά τύμπανα ο τύπος. Άσχετα που δεν κάνει παπατζιλίκια και εντυπωσιακά breaks, δύσκολα βρίσκεται ντράμερ με τέτοιο χτύπημα και τόσο καλό γούστο σε όσα παίζει. Γνώμη μου φυσικά αλλά και αντικειμενικά να το δούμε, άμπαλος ο Chad Smith; ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ! ;D

 

Sorry για το off-topic... :-[

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστέ ορθογράφε για τσέκαρε εδώ και τα δικά σου λαθάκια.

 

Συναισθηματικά, μάλλον το Beatles Anthology. Ένα διπλό CD που με έκανε να αισθανθώ κι εγώ κάποια από τα συναισθήματα όσων άκουγαν Beatles όταν μεσουρανούσαν, ένα CD που με έκανε να σκεφτώ καινούρια πράγματα γύρω από τη μουσική.

 

Χρηματικά, σίγουρα το Live at Donington των Iron Maiden (έχω την έκδοση με το λευκό εξώφυλλο) που απ' όσο μου έχει πει φίλος που είναι πορωμένος με Maiden, έχει κυκλοφορήσει σε μόλις 500 αντίτυπα παγκοσμίως.

 

Καλά ρε έψαχνες ποστς του Αλχεμιστ να βρεις ορθογραφικά? ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστέ ορθογράφε για τσέκαρε εδώ και τα δικά σου λαθάκια.

 

Συναισθηματικά, μάλλον το Beatles Anthology. Ένα διπλό CD που με έκανε να αισθανθώ κι εγώ κάποια από τα συναισθήματα όσων άκουγαν Beatles όταν μεσουρανούσαν, ένα CD που με έκανε να σκεφτώ καινούρια πράγματα γύρω από τη μουσική.

 

Χρηματικά, σίγουρα το Live at Donington των Iron Maiden (έχω την έκδοση με το λευκό εξώφυλλο) που απ' όσο μου έχει πει φίλος που είναι πορωμένος με Maiden, έχει κυκλοφορήσει σε μόλις 500 αντίτυπα παγκοσμίως.

 

Καλά ρε έψαχνες ποστς του Αλχεμιστ να βρεις ορθογραφικά? ;D

 

 

 

Δεν μπορώ τις εξυπνάδες με κουράζουν ::).Το θέμα εδώ είναι το andromeda και όχι τα ορθογραφικά να είμαστε και λίγο σοβαροί εκεί που πρέπει.Τέλος πάντων εγώ μια ενημέρωση έκανα για το μηχάνημα.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω το support του συγκεκριμενου προιοντος αλλα η alesis ειναι απων σε οτι αφορα την υποστήριξη!!

 

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει γι΄αυτό και αυτός ο σάλος με το Andromeda.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου