Προς το περιεχόμενο

Hagstrom HJ600


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δώρο απο τον playback.Η αξία της απο γερμανία είναι 50 ευρώ.Δεν είναι κι ασχημα.Έχει κ επένδυση γυρω γύρω κ επίσης φερμουάρ που μπορείς να βάλεις κιάλλη επένδυση εσύ μόνος.Δεν ξέρω αν αυτό το έχουνε και άλλες θήκες τέτοιου τύπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γεια σου ρε trigga!......θα το ξαναπω..η κιθαρα γ@μει!!...παντως αν θελεις ασχολησου και με αλλη μια τεχνη...εχεις εφεση στην σκηνοθεσια!.. ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και τπτ ρε το βίντεο.

Η κιθάρα είναι η επιρροή και σε κάνει να την προσέχεις σε οτιδίποτε κι αν κάνεις γι' αυτή.(Υπερβάλλω λίγο αλλά....)

 

Δεν μου πήγαινε καρδιά να βάλω σχέτο ένα γουμαροβίντεο με τη φάτσα μου και τα δάχτυλά μου.Σε μια κυρία συμπεριφέρονται με τρόπους........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

practice,pratice,practice....εχεις επιλεξει ενα ειδος που απαιτει πολυ δουλεια.....το feel το εχεις...το groove υπαρχει...συνεχισε!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερε γμτ πές μου και κάτι καινούριο....

 

Θα προτιμούσα να μου πείς οτι αυθαδιάζω σε εκείνο το σημείο γιατί αυτό κι αύτο ή οτι είμαι λάθος εκεί για αυτό και το άλλο...

 

Practice makes perfect είναι γνωστό και δεν πρέπει να το κάνουν οι "τζαζίστες" αλλά όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παίξιμο σου σε ορισμένα σημεία στο ακουστικό κομμάτι με κάνει να πιστέψω ότι δεν έχεις συνηθίσει ακόμα το πάχος και την αντίσταση των χορδών της κιθάρας. Σου ψιλοφεύγουν "πράσινες", τα πατήματα σου δεν έχουν σιγουριά κλπ κλπ. Οπότε θα πάμε πάλι στο θέμα practice, ειδικότερα στις κλίμακες. Στο ηλεκτρικό κομμάτι φάινεται πολύ λιγότερο αυτό, αλλά παίζεις και διαφορετικό στυλάκι.

 

Ο ακουστικός ήχος δεν με ενθουσίασε, ο ηλεκτρικός μου άρεσε πολύ.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ακουστικός ήχος δεν με ενθουσίασε, ο ηλεκτρικός μου άρεσε πολύ.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα ;)

 

Μου άρεσε μάλιστα τόσο, που έπιασα τον εαυτό μου να χαζεύω στο site της Hagstrom κι εγώ (κι ας μη ξέρω γρι από jazz...)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου