Προς το περιεχόμενο

Hagstrom HJ600


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επ μακρυά εσύ απο κεί....Φτάνει έχεις σκάφος όχι άλλο.Gasάκια.Άντε γράψε μας κανα κλιπάκι κ άσε τα χαζευτήρια :P

 

Είμαι πολύ GAS-άκιας γμτ...:(

 

gkazakia1.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρίξτο στο ψάρεμα, κάνε κάτι επιτέλους με αυτό το γκαζάκι......Σε τρώει, είναι σαράκι κακό.Σαν το τσιγάρο έχεις καταντήσει,αυτοκαταστροφή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεός όπως πάντα ο Trigga!!!!  happy0009.gif

 

To βιντεάκι ήταν πραγματικά άπαιχτο... Μουσική υπόκρουση γούτσου - γούτσου, μια λήψη από δω, μια λήψη από κει, μια πόζα όρθια, μια ξαπλωτή, μια ανφάς, μια προφίλ, μια ζουμ στα μάτια (εεεεεε, στα κλειδιά), μια ζουμ στις γάμπες (εεεεεεεεε, στις f holes), μιλάμε για ΠΟΛΥ έρωτα!!!! happy0007.gif

 

Δεν το λένε τυχαία και honeymoon period!!! happy0008.gif Καλόπαιχτη!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και συ γκαζοπαίδι είσαι?Δεν το 'ξερα.Όταν θα είστε στα πρόθυρα φτώχειας σας κάνω δώρο το σχοινί εκτός αν προτιμάτε να πάτε απο υγραέριο να ταιριάζει κ με την περίσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trigga, η κιθάρα ακούγεται ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ (plugged) και το βιντεάκι σου είναι φοβερό και εντελώς φευγάτο. Τη Dorian τη δουλεύεις καλά ναούμ.  ;D ;D

 

Άσε που μου θύμισες το κομμάτι (έχεις ακούσει την εκτέλεση του Grant Green;) και χτες το έβαλα στο Band-in-a-Box και έπαιζα κανένα δίωρο από πάνω. Εύγε νέε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο απο coltrane το έχω ακούσει και δεν μου άρεσε καθόλου η εκτέλεση του.Απο το biab το έστησα και γω.Βασικά μου το δωσε ο ντάσκαλο να το βγάλω για την επόμενη μαζί με το black orpheus που είναι παραδοσιακό σε bossa.

 

Γράψε τίποτις και σύ ρε, μονο εγώ θα εκτείθομαι?Πώς την έχετε δεί ναουμ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο απο coltrane το έχω ακούσει και δεν μου άρεσε καθόλου η εκτέλεση του.

 

:o :o :o :o Δεν σου άρεσε αυτή η εκτέλεση;

 

Βασικά μου το δωσε ο ντάσκαλο να το βγάλω για την επόμενη μαζί με το black orpheus που είναι παραδοσιακό σε bossa.

 

ΕΛΕΟΣ!!! Σε όλα τα ωδεία ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ (my favorite things, autumn leaves, blue bossa, orfeo negro, straight no chaser...) ;;; Το real book έχει 500+ σελίδες και ΠΟΛΥ πιο ενδιαφέροντα κομμάτια γμτ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σε πώ  δεν ξέρω για τα ωδεία.Ίσως διαλέγουν τα πιο εύκολα.Αν δεν κάνω λάθος αυτά που έγραψές είναι και κλασσικότατα και εύκολα σχετικά.

 

Ο coltrane γενικά δεν μαρέσει και μου είναι δύσκολος στο αυτί.Πολύ τεχνική και ελεύθερος αυτοσχεδιασμός.Απο αυτά που έχω ακούσει μόνο τα παλιά τα δικά του μου άρεσαν.Συγκεκριμένα στο κομμάτι αυτό ακουσα μια 20λεπτη εκτέλεση και δεν την πάλεψα καθόλου.Σαν να ακούω μέταλ ήταν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο στυλ του Coltrane όμως μετράει αυτό που λέει ο spy ;)

 

Καλή φάση το κομματάκι πάντως.. ;).Συγχαρητήρια ρε Τίγρη (tiggra).. 8)..

 

8)s.s.Βεβαια λίγο τα λεγόμενά σου περί μέταλ χαλάνε το σκηνικό, αλλά δεν πειράζει ρε παιδί... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου