Προς το περιεχόμενο

Evaluating a 57 strat!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν αποκλειεται εδω που τα λεμε,καποιος ελληνας να αγορασε το 1970 μια κιθαρα μεταχειρισμενη του 1960(δεν ηταν vintage τοτε)ηταν απλα μια μεταχειρισμενη κιθαρα που σιγουρα κοστιζε λιγοτερο απο μια καινουργια ;)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν λεω βλακειες φιλε σουπερφανκ.οταν περναω απο εκεινη την γειτονια σκεφτομαι παντα αυτην την στρατ  :)

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω οτι λες βλακειες λεω απλα οτι αν ειχα ενα ευρω για καθε φορα που με ειχαν φωναξει να δω μια ''vintage" κιθαρα του...50/60 ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ αξιας στην Ελλαδα (η οποια τελικα μετα απο προσεκτικη παρατηρηση δεν ηταν παρα μια κιθαρα της δεκαετιας του 70/80 ) θα ημουν ο Ωνασης... ;D :)

 

ελαχιστοι ανθρωποι γνωριζουν πως να "ακτινογραφουν" vintage οργανα στην

Ελλαδα & μου φαινεται λιγο δυσκολο μια...νοικοκυρα να ειναι μια απο αυτους.. ;) 

 

προσωπικα στην Ελλαδα η παλαιοτερη strat που εχω δει ποτε μου ηταν μια strat του 64 και αυτη την ειχε χρυσοπληρωσει ο ιδιοκτητης της πριν καμμια 10αρια χρονια,μια στρατ του 54 (η οποια τωρα κανει χαλαρα 100.000-150.000 δολλαρια) σιγουρα δεν θα περναγε απαρατηρητη... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φιλε μου σουπερφανκ πρεπει να εχεις δει εσυ ολα τα vintage οργανα?σε πληροφορω οτι αυτη η νοικοκυρα ηξερε παρα πολυ καλα τι ελεγε.και εσυ αν ειχες μια τετοια κιθαρα σιγουρα η γυναικα σου θα ηξερε τι θησαυρο εχετε σπιτι.παρεπιπτοντως η κοπελα μου εχει μαθει πολλα για τις στρατ,αφου να φανταστεις ξερει σχεδον ολα τα parts μιας στρατοκαστερ :P και δεν παιζει κ κιθαρα...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτοντως η κοπελα μου εχει μαθει πολλα για τις στρατ,αφου να φανταστεις ξερει σχεδον ολα τα parts μιας στρατοκαστερ :P και δεν παιζει κ κιθαρα...

αυτα τα λαθη εκανε και ο joe perry των aerosmith και οταν χωρισανε εψαχνε να βρει τις les paul του(της ειχε πουλησει η λυσσαρα >:()

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ.μπα δεν νομιζω.μεχρι τωρα μου εχει παρει μια js1000 κ μερικα πεταλια δωρο...

εχεις πολλα να μαθεις για τις γυναικες  8)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry my friend απλα δεν το πιστευω (οχι οτι την ειδες,αυτο το πιστευω,το οτι ηταν του 54 δεν μπορω να πιστεψω ;) & πιστεψε με δεν αρκει απλα να την δεις για να καταλαβεις οτι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι του 54...θελει ...ανοιγμα το εργαλειο... :)  )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου