Προς το περιεχόμενο

Έπιασα ράδιο με το κανούριο μου wah!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

"This is Radio Wah."  :D :D :D

 

Παίζοντας σπίτι μου με το καινούριο wah που αγόρασα (review προσεχώς) διαπίστωσα πριν λίγο ότι πιάνω ραδιόφωνο και ξεράθηκα στα γέλια!!!

 

(έγραψα τον ενισχυτή απ'το phones out κατευθείαν στην είσοδο της κάρτας ήχου και πάω από καθαρό σε drive και μετά πάλι καθαρό. Προς το τέλος βγάζω και την κιθάρα απ'το βύσμα).

 

 

Παρεπιπτόντως, πήγα σε προβάδικο απόψε και εκεί που προσπάθησα με την τρελή χαρά να παίξω με το wah, μόλις το ενεργοποιούσα άλλαζε και κανάλι τον ενισχυτή!!! Από βρώμικο σε καθαρό και τούμπαλιν!! Ε ρε γέλια σήμερα  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χεχε! Radio Wah Wah (κατα το Radio GA GA των Queen looool!)

 

αλήθεια ποιο πήρες? μεγειές!

 

το δικό μου το τρισελεεινά κλασσικό GCB-95 έχει απευθείας επικοινωνία με δορυφόρο ώρες ώρες, λέω να του κάνω καμιά ρύθμιση για να ακούω τις εκπομπές του Howard Stern  ;D ;D ;D

 

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"This is Radio Wah."  :D :D :D

 

Παίζοντας σπίτι μου με το καινούριο wah που αγόρασα (review προσεχώς) διαπίστωσα πριν λίγο ότι πιάνω ραδιόφωνο και ξεράθηκα στα γέλια!!!

 

(έγραψα τον ενισχυτή απ'το phones out κατευθείαν στην είσοδο της κάρτας ήχου και πάω από καθαρό σε drive και μετά πάλι καθαρό. Προς το τέλος βγάζω και την κιθάρα απ'το βύσμα).

 

 

Παρεπιπτόντως, πήγα σε προβάδικο απόψε και εκεί που προσπάθησα με την τρελή χαρά να παίξω με το wah, μόλις το ενεργοποιούσα άλλαζε και κανάλι τον ενισχυτή!!! Από βρώμικο σε καθαρό και τούμπαλιν!! Ε ρε γέλια σήμερα  :D

 

Τι σταθμο επιασες???μηπως Πειραικη εκκλησια????Aν ολα αυτα εγιναν χτες τοτε σιγουρα μπαινουν στη σφαιρα του μεταφυσικου  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο θα ήταν να έπιανε το κινητό του Θέμου λίγο πριν το απονενοημένο διάβημα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mitsotak1.jpg

 

"Θέλω να ευχηθώ τα καλύτερα για το καινούριο Wah στον φίλο Jasemeister, επί τη ευκαιρία της 1ης μου ραδιοφωνικής εκπομπής. Ας αρχίσουμε λοιπόν με Lamb Of God..."

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mitsotak1.jpg

 

"Θέλω να ευχηθώ τα καλύτερα για το καινούριο Wah στον φίλο Jasemeister, επί τη ευκαιρία της 1ης μου ραδιοφωνικής εκπομπής. Ας αρχίσουμε λοιπόν με Lamb Of God..."

 

Καλά Earendil με έχεις στείλει αδιάβαστο!  ;D ;D ;D

 

Δεν το είχα υποψιαστεί ότι ακόμα με κυνηγάει ο μαύρος όφις! λοοοολ!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν να το πηγενες πισω γιατι ταλαντωνει ασχημα το πεταλακι σου.Σταθμο ΑΜ πιανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πιάνο ράδιο με τον ανάπυρο ενυσχητή μου drive όταν έχω το καρφί συνδεδεμένο μέχρι το μισό στον ενυσχητή  :P και ακούγεται πολύ καθαρά  :P

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου