Προς το περιεχόμενο

Fender Classic Player Baja Telecaster?


bluesmaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι καλή η Baja; Τι ξύλα έχει; Τι είναι το S-1 και το soft-V; Θα ακούγεται καλύτερα στον Harley Benton GA-5 ή στον Epiphone Valve Junior;

 

ηταν υπερβολικα χοντρο για τα χερια μου...δεν εχω πιασει πιο χοντρο μπρατσο σε κιθαρα...

 

Είναι χοντρό, αλλά έχω πιάσει και παχύτερα... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα παρω αμερικανα tele deluxe!ολες οι αλλες απλα οδοντοβουρτσες! εχω φαει τον κοσμο και δεν βρισκω μια baja n μια rockinger να παιξω!τι χαλι ειναι αυτο?εκτως τον καγμακη που για να σου βαλει να ακουσεις κιθαρα πρεπει να του υπογραψεις συμβολαιο οτι θα την αγορασεις(χαχα),και εκτως τον διαμαντοπουλο ποιος αλλος φερνει fender στην αθηνα ρε παιδια?κανει κανεις προβες στην ηλιουπολη στο τερρα με baja?????(asxeto)

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρω αμερικανα tele deluxe!ολες οι αλλες απλα οδοντοβουρτσες! εχω φαει τον κοσμο και δεν βρισκω μια baja n μια rockinger να παιξω!τι χαλι ειναι αυτο?εκτως τον καγμακη που για να σου βαλει να ακουσεις κιθαρα πρεπει να του υπογραψεις συμβολαιο οτι θα την αγορασεις(χαχα),και εκτως τον διαμαντοπουλο ποιος αλλος φερνει fender στην αθηνα ρε παιδια?κανει κανεις προβες στην ηλιουπολη στο τερρα με baja?????(asxeto)

 

Στο Guitar Store πήγες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ ακόμα να το δεί το θεμα ο superfunk?  :P

 

SEARCH!!

 

(Παντως εγω δεν την αγορασα γιατι το μπρατσο της μου φανηκε...λεπτο!! :))

 

Εσένα σου αρέσουν τάστα σιδηροδρομικές ράγες.  :)

 

χα :D χα :D

Μια χαρά μου φαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί παίζεις? Πόσο καιρό παίζεις? Πόσα θες να δώσεις? Αυτά είναι τα ερωτήματα τέκνον μου που θα έπρεπε να σε απασχολούν. Έπειτα πάρε σβάρνα τα μαγαζιά και σίγουρα κάτι θα βρείς. Να σου αρέσει ο ήχος, η όψη της και να την νιώθεις βολική πάνω σου (καθιστός η όρθιος). Στο κάτω κάτω αυτή θα είναι ο λόγος του πρώτου τσακωμού με την δικιά σου (αν έχεις). Αυτά απο μένα. Τώρα αν σε κάλυψα καλώς. ;)

 

Φάκιν Εϊ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου