Προς το περιεχόμενο

Κοιτα πρωτα διπλα σου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιηγηθηκα αρκετα σε καποια διεθνη forums,σε καποιο μαλιστα υπηρξα και μελος συμμετεχοντας ενεργα.Το"δικο"μας Noiz,υπηρχε μονο στην ακρη του μυαλου μου και αυτο περισσοτερο σαν ενα τοπος οπου μπορεις να πουλησεις και να αγορασεις διαφορα...

Δεν ξερω τι με εκανε να το ψαξω λιγο παραπανω αλλα τελικα χαιρομαι που το εκανα.Το επιπεδο αυτης εδω της παρεας(πλυν ελαχιστων εξαιρεσεων)ειναι τουλαχιστον ενα σκαλι πιο πανω απ' οτι ηξερα μεχρι τωρα.Και αναφερομαι τοσο στο θεμα γνωσεων οσο και στο θεμα αντιληψης και ποιοτητας γραφης...Για το δε χιουμορ,δεν το συζητω καν,δεν υπαρχετε!

Αυτα,ετσι,να γουσταρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια λογια  :D

 

(αν ειμαι απο αυτες τις "ελαχιστες εξαιρεσεις" παρακαλω να μου βαλετε ενα χαμογελακι σε απαντηση και θα καταλαβω)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

(αν ειμαι απο αυτες τις "ελαχιστες εξαιρεσεις" παρακαλω να μου βαλετε ενα χαμογελακι σε απαντηση και θα καταλαβω)

Ok! ;D ;D ;D

 

Φτανουν 3;

 

Καλώς ήρθες Γκρι και έχεις δίκιο. Κι εγώ το ήξερα το νοιζ και μόνο όταν αποφάσισα να γίνω πιο ενεργός κατάλαβα πόσο καλά παιδιά έχει και τι ωραία που παιρνάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιπεδο αυτης εδω της παρεας(πλυν ελαχιστων εξαιρεσεων)ειναι τουλαχιστον ενα σκαλι πιο πανω απ' οτι ηξερα μεχρι τωρα.Και αναφερομαι τοσο στο θεμα γνωσεων οσο και στο θεμα αντιληψης και ποιοτητας γραφης...Για το δε χιουμορ,δεν το συζητω καν,δεν υπαρχετε!

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. ;D ;D ;D ;D

 

Welcome aboard pal. :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου