Προς το περιεχόμενο

Anathema clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυο ωραία κλιπ με τους Anathema

 

Restless Oblivion

http://www.youtube.com/watch?v=e5rwYTd596U

 

και Phantom of the Opera (Iron Maiden cover)

 

Απολαύστε.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σπουδαίο σχήμα. Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που ξέγραψαν τις σάπιες ρίζες τους και το γύρισαν στο μελό "φοιτητικού" τύπου (προκτο)ροκ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέβαλες θανάσιμα ένα από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα.  Πρέπει να μονομαχήσουμε στα μαρμαρένια αλώνια. Δεν μας χωράει και τους δυο το Νoiz. There can be only one.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θέλουν, φτιάχνουν αριστουργήματα αυτά τα παλικάρια. Πότε άραγε θα ξαναβγάλουν καμιά δισκάρα σαν το Alternative 4 ή έστω το Eternity; ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και το a natural disaster είναι πολύ όμορφος δίσκος. Τον είχα για κακό δίσκο μόλις τον είχα ακούσει και τώρα τελευταία που τον ξαναέβαλα, μου άλλαξε την γνώμη.

Βεβαια δεν είναι στο ίδιο επίπεδο με ΤΟΝ δίσκαρο που είπες(αλτερνατιβ φορ).

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπουδαίο σχήμα. Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που ξέγραψαν τις σάπιες ρίζες τους και το γύρισαν στο μελό "φοιτητικού" τύπου (προκτο)ροκ.

 

Ευλογημένη η ώρα, μετά τις αηδίες που παίζανε ;D ;D ;D (πέραν της πλάκας πάντως, τα παλιά τους τα βαριέμαι απίστευτα. Όπως και το alternative. Αλλά Eternity, Judgement και A Natural Disaster είναι μεγάλες δισκάρες!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτό τελευταία έρχονται συχνά στο ελλάντα, για να τους απολαμβάνετε πακέτο μαζί με πυξ-λαξοειδή κατασκευάσματα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ξαναπροσέβαλες ένα από τα αγαπημένα μου σχήματα >:(...Κωστή δεν τα λες καλά >:(...Φοιτητικό μελό πυξλαξοειδές δεν παίζουνε εννοείται....είναι αιώνες μπροστά ΚΑΙ ετσι το γκρουπ...Θα μαλώσουμε...

ή μάλλον θα παλέψουμε >:(...Φέρε τον Darren White στα αλώνια και εμείς θα είμαστε οι:

 

bloody, forensick, menelaos και εγώ!!! 8).....θα αναγκαστείτε να πείτε και οι δύο μαζί το Looking Outside Inside...!!!

 

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτό τελευταία έρχονται συχνά στο ελλάντα, για να τους απολαμβάνετε πακέτο μαζί με πυξ-λαξοειδή κατασκευάσματα.

 

ΝΑΙ ΡΕ ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΝΑ ΖΟΡΙ?!?!?1?!? :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

 

(είσαι να κάνουμε τρελλό εικονικό πλακωμό να δούμε πώς θα αντιδράσουν οι άλλοι; ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ..συνήθειο anathema το έχω κόψει πλέον,πολύυυ κατάθλιψη βρε παιδί μου..

Το silent enigma όμως βαράει ακόμα και τώρα που έχω γίνει πράσινος απο την πολλή jazz  ;D ;D !!!

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου