Προς το περιεχόμενο

Synth Quiz


ex-OurDarkness

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παίδες πάμε καλά ως τώρα, απλά θέλω να υπενθυμίσω ότι αυτό το thread είναι ένα quiz, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο. Δεν χρειάζετε να φρικάρετε αν δεν τα βρείτε, δεν θα στείλουμε κανέναν στην γκιλοτίνα, αυτά τα mp3 είναι ένα instance ενός synthesizer και σε καμμία περίπτωση δεν αποτελούν όλους τους ήχους, ούτε καν το synthesizer το ίδιο αφού υπάρχουν διαφορές μεταξύ του ίδιου μοντέλου (αναφέρομαι κυρίως στο Moog).

 

Όπως προανέφερα, μπορούμε να κάνουμε και μία συζήτηση αν θέλετε πάνω στο θέμα, αλλά παρακαλώ σε καλοπροαίρετο κλίμα, γιατί μου είναι δυσάρεστο να συμμετέχω σε εριστικές συζητήσεις. Τονίζω ότι δεν πρόκειται να βγάλουμε defacto συμπέρασμα γιατί μπαίνουν διάφοροι υποκειμενικοί και αστάθμητοι παράγοντες, για αυτό και πρότεινα να πείτε την γνώμη σας, αν θέλετε.

 

Αυτά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν ειναι αυτο θα πρεπει να αλλαξω αυτια...

 

(εκτος απο το να παω με τα σωβρακα στην ομονοια)

 

:D

 

OurDarkness τα αποτελεσματα ποτε θα τα βαλεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OurDarkness τα αποτελεσματα ποτε θα τα βαλεις?

 

Ξέρω γω; Όποτε μου πείτε. Έλεγα να περιμέναμε ακόμη λίγο μήπως και θέλει και κάποιος άλλος να πει την γνώμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ πάντως επειδή η πιθανότητα να τα βρω ήταν πολύ μικρή (δηλαδή ίση με αυτήν του να τα πω στην τύχη ( :) ),  πήγα και διάβασα τις απαντήσεις για να μου φύγει η περιέργεια.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου