Προς το περιεχόμενο

Επίδοξος Μπασσίστας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήεθια παιδιά πόσο κάνει ένα SR400? Έψαξα αλλά δεν το βρήκα σε κανένα σαιτ. Στην Ελλάδα σε κανένα κατάστημα το πουλάνε; Ελπίζω να μην είναι πολύ ακριβό' date=' αμα ξεπερνάει τα 200, τουλάχιστον κατα πολύ, η κατάσταση είναι δύσκολη...[/quote']

 

Νομίζω ότι πλέον το συγκεκριμένο μπάσο δε λέγεται έτσι και λέγεται SR700 (αν το βγάζει ακόμα). Γενικά, είχε βγάλει SR300/400/600 κτλ. ανάλογα με το έτος κυκλοφορίας. Αν κάνω λάθος για όλα αυτά κάποιος που ξέρει καλύτερα να με διορθώσει...

Τώρα για τιμή εγώ το είχα πάρει τότε με σημερινά λεφτά κάπου γύρω στα 400 ευρώ, από εγχώριο μαγαζί βέβαια. Εκτός από τον Τρίμη που φέρνει τα Ibanez αυτά τα μπάσα τα έχουν σχεδόν όλα τα μαγαζιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου γι'αυτό σου πρότεινα κατευθείαν το gsr200, θα το βρεις εύκολα και σε τιμή πολύ κοντά στα 200€. Το συγκεκριμένο μπάσο το είχα για 2 χρόνια και για τα λεφτά του είναι αξιοπρεπεέστατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Προέκειψε κάτι άλλο. Πώς θα μάθω; Πάω δευτέρα Λυκείου. Μου πρότειναν να πάω σε ωδείο, αλλά δυστυχώς οι μετακινήσεις είναι χρονοβόρες (δεν υπάρχει κανένα καλό εδώ κοντά.) Κιθάρα μαθαίνω άνευ διδασκάλου, με βιβλίο. Φαντάζομαι κάτι τέτοιο δεν συνιστάται και για το μπάσσο...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου