Προς το περιεχόμενο

Για άλλη μια φορά απορία...Τι κιθάρα??


vagelis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ax1ss το κοπροσκυλο που λες ακομα υπαρχει.λολ.δυσκολα να τον πετυχεις αν ερθεις στο μαγαζι.παντος αν κ ειναι περιεργος χαρακτηρας ειναι πολυ καλος μαστορας...μονο ο μιχαλης φτιαχνει τις δικες μου κιθαρες γιατι ειναι μπεστ.οποτε θες περνα να τα πουμε μηπως κ αλλαξεις γνωμη  ;) βαγγελη ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε μου

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

kabamaru ενα θα σου πω ο "περιεργος" τυπος που λες και ειναι τρομερος μαστορας παιρνει για παραδειγμα 100 ευρα για να κανει μια δουλεια σε μια κιθαρα και την πηγαινει σε εναν γνωστο τεχνιτη της θεσσαλονικης του δινει τα 70 και την κανει ο αλλος..δεν λεω ονοματα γιατι δεν ειναι σωστο να κατονομασω τον τεχνιτη που μου το ειπε εμπιστευτικα..και λεει πως ειναι πολυ περιεργος ο τυπος αν και φιλος του αλλα δεν δινει αδικο σε αυτους που τον βριζουνε..

τεσπα αρκετα ασχοληθηκα με αυτο το υποκειμενο..

 

(οταν μου ειχε κανει μια ιστορια στο μαγαζι ο μπαγλαμας ειχα φωναξει τον υπευθυνο και του εκανα ολα τα παραπονα μου μπροστα στον "περιεργο" και ο μεχρι λιγο πριν βαρυ-μαγκας μιχαλης κατεβασε το κεφαλι και εφυγε ουτε καν απαντησε ουτε ενα συγνωμη δεν ειπε..μας ζητησε συγνωμη ο υπευθυνος εκ μερους του και εκανε στον φυλο μου εκπτωση 50 ευρω..περιπου σε κατι αγορες που ειχε κανει)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜA: οχι απλα ειναι παλιοχαρακτηρας και εγωιστης ...αλλα και δειλος.

 

kabamaru εγω θα περασω να γνωριστουμε και μην νομιζεις πως ειμαι κανας τραμπουκος..απλα αγριευω λιγο οταν ο αλλος δεν με σεβεται  :)

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες για το σερβις δεν ισχυει.χιλια τα εκατο.για τι δουλεια πηρε 100 ευρω?δεν ειναι καν τοσο ακριβος...βασικα κ εγω μπορω να πω οτιδηποτε για οποιονδηποτε κοινως να ριξω λασπη αλλα δεν το κανω.ετσι ειναι οι φιλιες...εν παση περιπτωση ας μην το θιξουμε αλλο αυτο το θεμα.επισης δεν σε θεωρω τραμπουκο  ;) πελατης εισαι κ εχεις απαιτησεις

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 100 ευρω ηταν ενα υποθετικο ποσο..αλλα τεσπα και εγω δεν θελω να ασχολουμαι αλλο με αυτον..μηπως υπαρχει baja τελε στο μαγαζι για δοκιμη?

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν προλάβαινα... Δοκίμαζα την Danelectro...

 

Δεν βγάζεις και κάνα review και για μας τους περίεργους για την Danelectro? Εγώ την είδα αλλά να πώ την αμαρτία μου απλά τη σνομπάρισα... Λέει τίποτα? Γιατί εκτός του ασπρουλιάρικου σαν σχέδιο είναι σχετικά ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν προλάβαινα... Δοκίμαζα την Danelectro...

 

 

Oυστ ρε! Ολοι προλάβατε και τη δοκιμάσατε εκτος απο εμένα, παναθεμά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου