Προς το περιεχόμενο

noizy στο noiz!


12AX7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:o :D είναι ΧΑΛΑΡΑ η καλύτερη σύνθεση που έχω ακούσει εδώ στο Νοιζ!  :o :D Ειλικρινά! :o

Πάρα πολλά, μα πάρα πολλά μπράβο...!!! Αυτό ναι μάλιστα!! 8)

 

Λοιπόν ξεκίνα λίγο, αν θελεις, να μας πεις πως ηχογράφησες, τι χρησιμοποίησες κλπ...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρουσα η ιδέα σου φίλε. Και όμορφα σερβιρισμένη. Στ αρχή έλεγα "μα που το παει που το παει..." όταν μπήκε η τρομπέτα πραγματικά ξαφνιάστικα. Το μόνο όργανο που δεν περίμενα να ακούσω!

Μπράβο αδερφέ.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον! Εσύ τα έπαιξες όλα; Ανάμεσα σε όλα τα υπόλοιπα, μoυ έκανε καλή εντύπωση η τρομπέτα και η άνεση του μπάσου...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπας μεγαλε.Το καλυτερο που εχω ακουσει σε αυτο το site.Μπασογραμμη γαματη και τρομπετα κολασμενη.Μου θυμησε λιγο flea το παιξιμο τις τρομπετας.Ετσι την παιζει και αυτος.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΓΕΑ!  :D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ!    

 

@fleamail, νομίζω κάποτε είχες πει κάτι της μορφής "Μαγκιά είναι να μπορείς να παίξεις ένα εκατομμύριο νότες το δευτερόλεπτο και να μην το ξέρει κανένας". Τώρα με τον 12AX7 το θυμήθηκα.  :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΕΑ!  :D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ!   

 

@fleamail, νομίζω κάποτε είχες πει κάτι της μορφής "Μαγκιά είναι να μπορείς να παίξεις ένα εκατομμύριο νότες το δευτερόλεπτο και να μην το ξέρει κανένας". Τώρα με τον 12AX7 το θυμήθηκα.  :)

 

 

 

 

Πραγματικά πρόκειται για ότι ποιο ενδιαφέρον έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό από εγχώρια παραγωγή, είναι εντελώς μέσα στα νερά μου και σαν παίξιμο αλλά και σαν ύφος παραγωγής! Περιμένω κι άλλα με ανυπομονησία!! thumps up

 

Τώρα που βλέπω ποια 15 cd θα έπαιρνες μαζί σου σαν ναυαγός δεν εκπλήσσομαι καθόλου που μου άρεσε τόσο η δουλειά σου ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν ειναι του στυλ μου εχει πολυ ομορφη ατμοσφαιρα το κομματι σου φιλε μου.

και πολυ ομορφη επιλογη ηχων.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου