Προς το περιεχόμενο

Ακουστική μέχρι 300€


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

olympia by tacoma.ανετες κιθαρες για καποιον που ξεκιναει.

Φίλε μου όπως καταλαβαίνεις λόγω της θέσεως σου (υπάλληλος του Στόλα αν δεν κάνω λάθος) καλό θα είναι να μην προτείνεις πράγματα που πουλάτε στο μαγαζί...

Λόγω της ιδιότητας σου ,η θέση σου είναι λεπτή και πρέπει να προσέχεις τι γράφεις...

Όσο δεν ξέραμε τι δουλειά κάνεις όλα ήταν οκ....τώρα όμως πιστεύω πως πρέπει να αλλάξεις ακόμα και την υπογραφή σου.. ("fender k agios o theos") 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω θα σου λεγα YAMAHA...προσοχη αν την παρεις απο νακα...καλυτερα απο καπου αλλου θα βρεις καλυτερες τιμες...παντως εχει αρκετα καλα μοντελα, η YAMAHA, σε τετοιες κ χαμηλοτερες τιμες...Ομως η καλυτερη λυση για μενα ειναι μια βολτα στα μαγαζια...να δειτε απο κοντα τι σας αρεσει...Καλο Ψαξημο λοιπον....

"...η δυναμη βρισκεται στους δυναστες..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

olympia by tacoma.ανετες κιθαρες για καποιον που ξεκιναει.

Φίλε μου όπως καταλαβαίνεις λόγω της θέσεως σου (υπάλληλος του Στόλα αν δεν κάνω λάθος) καλό θα είναι να μην προτείνεις πράγματα που πουλάτε στο μαγαζί...

Λόγω της ιδιότητας σου ,η θέση σου είναι λεπτή και πρέπει να προσέχεις τι γράφεις...

Όσο δεν ξέραμε τι δουλειά κάνεις όλα ήταν οκ....τώρα όμως πιστεύω πως πρέπει να αλλάξεις ακόμα και την υπογραφή σου.. ("fender k agios o theos") 

 

Ότι είναι λεπτή η θέση του συμφωνώ, από την άλλη όμως δεν είναι κακό να προτείνει μια κιθάρα την οποία προφανώς κι έχει παίξει αρκετές φορές. Έτσι κι αλλιώς δεν έχει κάποιο κέρδος ο kabamaru.

Καλό είναι να μιλάμε έξω από τα δόντια και να μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Έχει δημιουργηθεί μια θετική "κλίκα" στην αγορά και καλό είναι να την στηρίξουμε όλοι μας για το κέρδος όλων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο δεν ξέραμε τι δουλειά κάνεις όλα ήταν οκ....τώρα όμως πιστεύω πως πρέπει να αλλάξεις ακόμα και την υπογραφή σου.. ("fender k agios o theos") 

 

ρε longshadow μου φαίνεται ότι είναι άδικη μία τέτοια απάντηση προς τον kabamaru.. :)

Nα αλλάξει την υπογραφή του;  ???

Πέραν του ότι είναι πέρα για πέρα αληθινή (η υπογραφή του  ;) ;D), δεν νομίζω ότι θα του επιβάλλεις (ή θα του επιβάλλουμε) να αλλάξει και την υπογραφή του...Έλεος...Ας είναι και υπάλληλος του οποιουδήποτε μαγαζιού...

Fender και Άγιος ο Θεός είπε...δεν είπε ο Στόλλας είναι καλύτερος από τον Νάκα και από το Thomann...

 

Φιλικά/... ;) 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

longshadow μηπως εισαι λιγο υπερβολικος?εχω πει καλα λογια κ για αλλα οργανα τα οποια δεν εμπορευεται ο στολλας πχ olp σε αλλο θεμα.την γνωμη μου ειπα απλα με 22 λογια...

φιλικα

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης την υπογραφη μου δεν την αλλαζω μιας και τις λατρευω τις φεντερ και δεν εχω μονο φεντερ να φανταστεις.λατρευω την js1000 μου  ;)

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kabamaru

αυτό ήταν μια υπερβολή..(δική μου υπερβολή) :

[τώρα όμως πιστεύω πως πρέπει να αλλάξεις ακόμα και την υπογραφή σου.. ("fender k agios o theos")  

 

 

και αυτά είναι κάποια δικά σου posts για τα οποία λόγω της ιδιότητας σου ενδέχεται να παρεξηγηθείς απο κάποιους..(όχι τόσο απο εμένα αλλά όφειλα να στο πώ) :

 

 

> μια χαρα ειναι αυτα τα ενισχυτακια.εγω αν κ δεν πηρα ακομα οταν βλεπω τον champion 600 κατι παθαινω...

 

> ρε παιδια ενα σετακι fender custom 54 δεν θα ηταν καλητερο?το συγεκριμενο σετ το ακουσα φορεμενο σε μια 70s strat mexico και ηταν απιστευτοι.τι γνωμη εχετε?σουπερφανκ απο σενα περιμενω ν ακουσω...

 

> 26ης οκτωβριου 90 απεναντι απ το galla. το site ειναι www.stollas.com

 

> αυτα παθαινει οποιος ψωνιζει απο τον θωμα.

 

> Τζελκο στον στολλα παντα κανουνε τιμες μεσα σε λογικα πλαισια.μην σε πιανει σφιξημο 

 

> για τα λευτα τους ειναι σουπερ.ο στολλας την εχει σε 6 χρωματα

 

> superfunk οταν ο στολλας ηταν γεματος απο ντανελεκτρο κανεις δεν επαιρνε...anyway.ειναι ωραια οργανακια παντως κ αξιζουν τα λευτα τους

 

 

 

 

Εννοείται ότι δεν προσπαθώ να επιβάλω κάτι όπως έγραψε ο φίλος Fatalk...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο ξαναλεω.μηπως εισαι λιγο υπερβολικος?αυτα τα προιοντα τα εχω δοκιμασει κ προσωπικα μου αρεσουν.ειναι κακο να εκφερω γνωμη?κανεναν δεν ειπα να ερθει απ το μαγαζι που δουλευω,κανεναν δεν κατηγορησα κ δεν εχω κανεναν σκοπο να μαλωσουμε.δεν καταλαβαινω τον λογο που προσπαθεις να δειξεις οτι εκανα κατι κακο.αν εχεις κατι  προσωπικο μαζι μου στειλε μου ενα pm να μου εξηγησεις.σε βρισκω πολυ αδικο μαζι μου κ να σου πω κ κατι?χαλας το θεμα του παιδιου που ψαχνει ακουστικη...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου