Προς το περιεχόμενο

Τσέχικη Μπυραρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Roquer είναι τσέχικη μπυραρία, και βρισκεται στην Ολύμπου με Ιασωνίδου περίπου. Φυσικα έχω κανένα χρόνο να πάω και μπορεί και να έκλεισε... :P

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαίνοντας τη βενιζέλου (ή δραγούμη δε θυμάμαι) για εγνατία στα αριστερά είναι το sante. Στρίβεις μέσα και στο πρώτο στενάκι, ένα μικρό πεζόδρομο, πας όλο ευθεία και εκεί στο τέρμα έχει μια τσέχικη μπυραρία. Είναι εκεί που είναι και οι 4 εποχές, η παπαρούνα και κάτι άλλα μαγαζιά αν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπράκη στην τούμπα στο ύψος του κωτσόβολου,πίσω από τον κωτσόβολο σε ένα στενό παράλληλο στην λαμπράκη. Προχτές ήμουν. Καλή μπυροποσία και μην ξεχάσεις λουκάνικα,πατάτες και λιωμένα κασέρια βεβαίως βεβαίως...... ;D ;D ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα να μην ανοίξω νεο θεμα αφού η ερώτησή μου είναι σχετική με μπύρα...

 

Μήπως γνωρίζει κανεις εαν μπορώ να βρω τη μπύρα samuel adams cherry wheat κάπου στην Αθήνα?? (Προσοχή, όχι απλά samuel adams αλλά samuel adams cherry wheat!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι αντίστοιχο και σ'εμάς στο νότο; :)

 

Γιατί ρωτάς, μας κοροϊδεύεις, αφού στο τέλος δεν θα πας.

 

;D take no prisoners!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπράκη στην τούμπα στο ύψος του κωτσόβολου,πίσω από τον κωτσόβολο σε ένα στενό παράλληλο στην λαμπράκη. Προχτές ήμουν. Καλή μπυροποσία και μην ξεχάσεις λουκάνικα,πατάτες και λιωμένα κασέρια βεβαίως βεβαίως...... ;D ;D ;D :D

 

Ιδανικό μέρος για μια συνάντηση...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου