Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v3: Η επιστροφή...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να χωθώ κι εγώ σαν απρόσκλητος ενοχλητικός ξάδερφος και να προτείνω μια βραδιά μπυροποσίας στον Τσέχο για τους Θεσσαλονικείς?  ;D

 

 

Που ειναι αυτος?

Ειχα πει και εγω παλια για μπυροποσια Βορειων, αλλά πρεπει να μαζευτουμε..εχω και πολυ πιεσμένο πρόγραμμα, αλλα αν καποιος εχει ορεξη ας οργανωσει, και βλεπουμε.

 

By the way οταν εγινε η τελευταια μπυροποσια στην craft ήμουν δίπλα και δε μπορεσα να ερθω, φτύστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στην άνω τούμπα είναι, ένα στενό πίσω απ'τα expert, δίπλα στο σχολείο (δεν θυμάμαι ποιό, εγώ είμαι στην άλλη άκρη). Αν θέλετε πάντως και μαζευτούμε μπορώ να το "κλείσω" το μαγαζί. Και σήμερα εκεί θα είμαι.  8)

 

Α, να προσθέσω. Μπυραρία είναι, Burian λέγεται, και το σημαντικότερο: Έχει ποτήρια του λίτρου και χαμηλές τιμές, οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι υπέρ της Craft γενικά μιας και έχει την καπνιστή που σκοτώνει και μπορείς να συζητήσεις και άνετα χωρίς να ξελαρυγγιάζεσαι σα το Lemmy για να σ'ακούνε οι άλλοι, αλλά ψήνομαι πολύ και για Octoberfest. Δεν εχω πάει και θέλω να της κάνω ένα test drive. Επίσης καλή περίπτωση είναι το Le Roi στο Χαλάνδρι, αλλά εκεί πρέπει να κλείσουμε. Παντού βασικά θα πρέπει να κλείσουμε...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγώ γουστάρω οκτομπερφεστ {γιατί είναι γειτονία μου...} αλλά φοβάμαι ότι δε θα βολέψει κανέναν άλλο η Αγ.Παρασκευή. {ίσως μονο blue και toneless...}

 

στο κουκάκι που πε ο toneless πιστεύω είναι εξίσου προσβάσιμο σημείο, αλλά δεν έχω ιδέα τι μαγαζιά έχει εκεί...

 

 

Αγ. Παρασκευη RULZ. Ειμαι σαφως μεσα (κυριολεκτικα και μεταφορικα) !

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην άνω τούμπα είναι, ένα στενό πίσω απ'τα expert, δίπλα στο σχολείο (δεν θυμάμαι ποιό, εγώ είμαι στην άλλη άκρη). Αν θέλετε πάντως και μαζευτούμε μπορώ να το "κλείσω" το μαγαζί. Και σήμερα εκεί θα είμαι.   8)

 

Α, να προσθέσω. Μπυραρία είναι, Burian λέγεται, και το σημαντικότερο: Έχει ποτήρια του λίτρου και χαμηλές τιμές, οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε.

 

Με τις ευλογίες μου! ;D ;DΔυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγω απόστασης >:( >:(.Ημουν την προηγούμενη εβδομάδα και έλιωσα μαζί με τα κασέρια και τα λουκάνικα! :) :D ;D :o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά Αγ. Παρασκευή ή κουκάκι;

Ανώμαλοι, με αγχώνετε.

 

Εγώ ψηφίζω Αγία Παρασκευή για Oktoberfest. Στο Κουκάκι δεν ξέρω το Χριστό μου, άσε που δεν υπάρχει περίπτωση να παρκάρει κανείς εκει περα απ'ότι μου'χουνε πει.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά Αγ. Παρασκευή ή κουκάκι;

Ανώμαλοι, με αγχώνετε.

 

Η Αγ. Παρ. αντικειμενικα εχει πολλα πλεονεκτηματα. Απαριθμω:

1) Οκτομπερφεστ

2) Μπιρ Ακαντεμι

3) διπλα στο σπιτι μου

4) σαφως ευκολοτερο παρκαρισμα απο Κουκακι

5) περισσοτερο οξυγονο, δεντρα, το Κεντρο Πυρηνικων Ερευνων Δημοκριτος, την ΕΡΤ...

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου