Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v3: Η επιστροφή...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η επιλογή της Παρασκευής με βολεύει εξωφρενικά περισσότερο από το Σάββατο, θα είμαι κι εγώ εκεί. Ναι διάολε, αυτή τη φορά θα έρθω! 8) 8) 8)

 

P.S. Μενέλαε, θυμίσου αυτά που λέγαμε τις προάλλες... ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλές τάβλες...  :(

 

Σε καθιστώ αποκλειστικά υπεύθυνο να ξεκινήσεις thread με τίτλο "Μπυροποσία v4: Οι ξενιτεμένοι αντεπιτίθενται" 2 βδομάδες πριν το Πάσχα για να μπορέσουμε να παρευρεθούμε κι εμείς τα παιδιά της ξενιτιάς!

 

Αναλαμβάνεις την ευθύνη ή θα αποδειχθείς κατώτερος των περιστάσεων? Θα το σηκώσεις το γάντι?

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όου κέικ... θα φέρω και το φωτόσπαθο, αλλά τη μάσκα δεν θα τη βγάλω. Μόνο βαριά φωνή και ΧΧΧΧΧΧxxxxxουουουου, ΧΧΧΧΧΧxxxxxxουυουουου θα ακούτε.

 

Aλλά παιδιά μέσα στη Μεγάλη Βδομάδα δεν κάνω γλέντια, καταλαβαίνετε... Δευτέρα - Τρίτη του Πάσχα, we have liftoff!  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electric και εσύ ξενιτεμένος...άντε ρε παιδιά εμείς λείπουμε συνέχεια...Πάντως ένα λέω:

 

In Bloody_Sunday We Trust!!!  :D 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electric και εσύ ξενιτεμένος...άντε ρε παιδιά εμείς λείπουμε συνέχεια...Πάντως ένα λέω:

 

In Bloody_Sunday We Trust!!!  :D 8)

 

Απλά είμαι Θεσσαλονίκη... Για μερικούς βέβαια είναι άλλο κράτος και εξηγούμαι: Είμαι στο τρένο κι ανεβαίνω στη Θεσσαλονίκη. Μέσα στο κουπέ είναι μια οικογένεια (μπαμπάς, μαμά και ο πιτσιρικάς γιός). Σταματάει που λέτε το τρένο στη Λάρισα (ακούς trigga??? φύλα καλά τα σύνορα) για την καθιερωμένη του στάση και ξεκινώντας μετά το πιτσιρίκι λέει τη θεική ατάκα: "Μπαμπά... Σε ποιά χώρα είμαστε τώρα???".

(Προφανώς δεν ενστερνίζομαι την άποψη του μικρού, αλλά είχε πλάκα.)

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο πολύ πια αυτή η ομιλία??

Ούτε μπυροποσία έχει εδώ ουτε επικοινωνία τι @##$%@ γίνεται?

 

Πάντως σκεφτείτε το στη μέση είναι της διαδρομής Αθήνα-Θεσσαλονίκη.Ελάτε Βόλο δε με χαλάει πάμε για τσιπουρίτο και γαυροψευτοδαγκάνα με θέα το πλοιάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου