Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v3: Η επιστροφή...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βόλο θα είμαι ΠΣΚΔ, Λίακο, ανώμαλο αγόρι σε περιμένω...........

 

Χα! Κι εγώ θα είμαι εκεί καθαρά Δευτέρα εκτός απροόπτου!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οκ λοιπόν...

 

Αν και το μαγαζί είναι χάλια.  ::)

Αλλά αμα είναι να πάρει παπί ο Kwstas79 ας βοηθήσουμε.  ;D

 

Υγ. Κανονίστε να έχετε έτοιμη ιδέα-πρόταση (μουσικού περιεχομένου εννοώ mr. Kwstas79  ;D ) την οποία θα ρίξετε στο τραπέζι.  8)

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ένα ωραίο στην αλεξάντρας, έχει μπύρες και είναι μπλε και τριόροφο ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τέλος πάντων, αν όχι craft προτείνω octoberfest (έχει και ποικιλία από μπύρες, και διάφορα νόστιμα μπινελίκια για συνοδά χαρχαρχαρ), αλλά α) πρέπει να κλείοουμε όπως και δήποτε και β) το καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι στην Αγία Παρασκευή οπότε μπορεί διάφοροι να μην ψήνεστε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τέλος πάντων, αν όχι craft προτείνω octoberfest (έχει και ποικιλία από μπύρες, και διάφορα νόστιμα μπινελίκια για συνοδά χαρχαρχαρ), αλλά α) πρέπει να κλείοουμε όπως και δήποτε και β) το καλύτερο κατά τη γνώμη μου είναι στην Αγία Παρασκευή οπότε μπορεί διάφοροι να μην ψήνεστε........

 

Ψήηηηνονται, ψήηηνονται... (θα έλεγα αν ήμουν Ελλάδα - είναι 5 λεπτά απ'το σπίτι των δικών μου). Χωρίς πλάκα τώρα, έχω πάει εκατοντάδες φορές και είναι στα προτεινόμενα. Αλλιώς να βρεθείτε σε κανένα Texas για να χαλβαδιάσουν ο Μπούκας και ο Χώτσος τίποτα μεταλλούδες και γκοθούδες. Ο Βόλος είναι ωραία ιδέα για Σάββατο, υποθέτω, και τα Γιάννενα τα υπεραγαπώ αλλά είναι μακριά (τώρα τι προτείνω αφού δεν θα'μαι;)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγώ γουστάρω οκτομπερφεστ {γιατί είναι γειτονία μου...} αλλά φοβάμαι ότι δε θα βολέψει κανέναν άλλο η Αγ.Παρασκευή. {ίσως μονο blue και toneless...}

 

στο κουκάκι που πε ο toneless πιστεύω είναι εξίσου προσβάσιμο σημείο, αλλά δεν έχω ιδέα τι μαγαζιά έχει εκεί...

 

Πρωτείνω αυτή τη φορά, ας έχουμε όλοι ένα τηλέφωνο>>KWSTAS79<< να βρεθούμε κάπως ευκολότερα...ειδικά γι αυτούς που δεν έχουν ξανάρθει κ δε γνωρίζουμε φυσιογνωμικά{μιλάει ο παλιός μπυροπότης... :P}

{Κώστας79, ακόμα περιμένουμε τη δημιουργία του Βιοτικού Πανκ σχήματος που θα ταράξει τα νερά του μάστερινγκ και των ξύλων της Cort...}

 

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου