Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία v3: Η επιστροφή...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, αν και μου απαγορεύθηκε η προσέλευσις, εγώ πιστεύω πως στις 14 Μαρτίου και ώρα 22:00 θα βρίσκομαι στην Craft! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. για να δείτε ρε κοπρίτες, έχω ακόμα εξεταστική τότε, αλλά θα έρθω ρε! Έτσι, για να μη λέτε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παλι craft μωρε?Σας αρεσε αυτο το μαγαζι?

 

(ο 79 τα παιρνει απο τα μαγαζια που κανονιζει,πενταημερη φαση που στο τελος της το μισο 15μελες (7,5 ανθρωποι) ειχε καινουριο παπι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μας νοιάζει το μαγαζί, ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΑ'ΡΘ...... εεεεεεεεεεεεεεε.............. ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΥΡΑ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Ρε Μενέλαε, πόσα χρόνια κρατά αυτή η εξεταστική σου; Μουχαχαχα

 

Θα πω τρεις λέξεις μόνο (εγώ κι ο παπακαλιάτης ;D ;D): Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή έγιναν αρκετές προτάσεις μομφής για το μαγαζί που δημοκρατικά διάλεξα σε μυστική σύσκεψη με τον εαυτό μου και μένα, έχω να πω τα εξής:

 

α) Είσαστε άσχετοι, δεν ξέρετε τι σας γίνετε.

β) Βλέπε το α).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω η συνάντηση να μετονομαστεί σε τσιπουροποσία και να πάρει μέρος στο Βόλο που είναι και στην μέση ώστε να έχουμε πανελλήνια προσέλευση.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω η συνάντηση να μετονομαστεί σε τσιπουροποσία και να πάρει μέρος στο Βόλο που είναι και στην μέση ώστε να έχουμε πανελλήνια προσέλευση.  8)

 

ΟΚ, Βόλο με βολεύει κι εμένα ;) Πηγαίνω συχνά ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου