Προς το περιεχόμενο

fender mexico


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το παραπάνω smilie.  ::)

 

Δεν ξέρω εσύ έχεις πιάσει όλες τις μεξικάνες που υπάρχουν 1987, 1989, 1994 και 2003  και ξέρεις ότι η cp60s είναι καλύτερη? Εγώ νομίζω  χρειάζεται ένα ψάξιμο αλλά που να τρέχω τώρα. Δεν πάω να πάρω καινούρια την cp.  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπάνω smilie.  ::)

 

Δεν ξέρω εσύ έχεις πιάσει όλες τις μεξικάνες που υπάρχουν 1987, 1989, 1994 και  και ξέρεις ότι η cp60s είναι καλύτερη? Εγώ νομίζω  χρειάζεται ένα ψάξιμο αλλά που να τρέχω τώρα. Δεν πάω να πάρω καινούρια την cp.  ::)

 

Καλά, συγνώμη που είπα την άποψή μου...

 

Καλή συνέχεια στο ψάξιμο...;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπάνω smilie.  ::)

 

Δεν ξέρω εσύ έχεις πιάσει όλες τις μεξικάνες που υπάρχουν 1987, 1989, 1994 και  και ξέρεις ότι η cp60s είναι καλύτερη? Εγώ νομίζω  χρειάζεται ένα ψάξιμο αλλά που να τρέχω τώρα. Δεν πάω να πάρω καινούρια την cp.  ::)

 

 

Δηλαδή (πραγματικά χωρίς ειρωνία, αλλά με ειλικρινή απορία), ποστάροντας αυτό το θρεντ είχες την βλέψη (για να μην πω απαίτηση) να πάρεις απάντηση μόνο από κάποιον που έχει... πιάσει όλες τις μεξικάνες...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πέραν του παραλογισμού που έλαβε χώρα παραπάνω, Ηλία δε σ'αρέσουν καθόλου οι classic player έτσι;;; ;D ;D

 

Σοβαρά πάντως, πριν 10 λεπτά συμπτωματικά τις κοιτούσα........ δε μου λέτε ρε παίδες.... αξίζουν όντως τόσο πολύ; Δηλαδή έχω αρχίσει να σκέφτομαι να βάλω κάτι στην άκρη σιγά σιγά για μελοντική αγορά.......... και αν το κάνω αυτό να πάω για 50s ή για 60s; Έχουν ουσιαστική διαφορά;

 

Ps.

- Να πάρω παστίτσιο ή μουσακά;

- Παστίτσιο.

- Καλά έχεις δοκιμάσει όλους τους μουσακάδες;

 

Όπως λέγαμε........:  ::) ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου απαντούσα, αλλά δεν έχω πιάσει όλες τις μεξικάνες... Μ' αρέσουν οι Βραζιλιάνες...

Λυπάμαι Μενέλαε...

 

Επειδή κάθε τι το κοιτάς στα χρήματα που σου στοιχίζει, ναι, οι CP έχουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ value for money.

Αν είχα πιάσει και μια Eric Johnson, θα σου έλεγα και τι πιάνουν μπροστά της, αλλά και πάλι, λυπάμαι...

Όσο για το "50s ή 60s", τι το ψάχνεις? 50s βέβαια, αφού το maple έχει καλύτερο ήχο, όπως άλλωστε υποστηρίζουν όλοι εδώ μέσα.  ;D ;D ;D ;D

Ως προς τις ουσιώδεις διαφορές τους θα σε κατατοπίσουν άλλοι καλύτερα, αλλά για μένα η 50s ήταν μονόδρομος (δεν είμαι και πολύ του rosewood).

 

edit: Μενέλαε, το σωστό είναι παστίτσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες?

Πάντως "μεγάλωσα" μες στα τριαντάφυλλα, προς το παρόν όμως η ξανθιά ταστιέρα με φτιάχνει πολύ!

Ειδικά με κατάμαυρο σώμα....

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρόν η ξανθιά ταστιέρα με φτιάχνει πολύ!

Ειδικά με κατάμαυρο σώμα....

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!  ;D ;D ;D ;D

 

GIVE IT BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK

 

angry_baby_head.jpg

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τη φτιάχνω? τσ-τσ-τσ....

 

(η κιθάρα κλείνει αισίως 2 μήνες στο μάστορα που σου είπα, μιλάμε για ρεκόρ! Αλλά θα κάνει καλή δουλειά, είμαι σίγουρος. Αρκετή για να σου στείλω κανα GB χαιρέκακων φωτογραφιών-ε!  ;D ;D ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου