Προς το περιεχόμενο

Ηχοι MOSS-BOARD


DRGs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα σε ολους.

 

Επειδη τα τελαυταια 2-3 χρονια εχω βαρεθει να κανω ηχους πια,αγορασα απο το ebay μια moss καρτουλα,αφου τελικα εφτασα σε σημειο να μην θελω να ανοιξω καν το οργανο,μηπως και με πιασει δημιουργικοτητα και ασχοληθω.

Δεν το βλεπω ομως!!!Εβαλα την καρτα στο οργανο ισα-ισα για να τσεκαρω οτι δουλευει κανονικα,για να feedbackαρω τον αμερικανο φιλο που μου την πουλησε.

Οι ηχοι που μου εστειλε δεν με ενδιαφερουν καθολου αφου το στυλ που μου αρεσει ειναι φυσικοι ηχοι κλαρινου και βιολιου και διαφορα αλλα ετσι ethnick  οργανα.

(εχω δει στο youtube παρα πολυ ωραιους ηχους βιολιου και κλαρινου)

Κανενας χριστιανος να εχει γνωση του θεματος και να θελει να βοηθησει;

Exω βρει λυση με χρηση η/υ αλλα εχω βαρεθει να κουβαλαω pcια στα διαφορα live (και αν καποιος χρειαστει την βοηθεια μου για τους η/υ ας ερθει σε επαφη μαζι μου,με χαρα να του πω οτι ξερω κι εχω κανει μεχρι τωρα).

Ευχαριστω Γιωργος.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

[email protected]     or   p.m     here!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω korg_Nikos

 

Θα τους τσεκαρω τους ηχους.Να'σαι καλα που ασχοληθηκες.Αυτα τα ωραια τα βιολακια που ακουω ειναι απο την moss?

Τωρα εχω παρει την moss και εχω παρει και το εχ5 της yamaha (you know?  vl) 

Θα τα ψαξω κι αν βρω κατι καλο θα σου στειλω

 

Καλη χρονια  σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου