Προς το περιεχόμενο

firewind-περασμενες μου αγαπες?


kabamaru-x-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχετε ακουσει την συγκεκριμενη διασκευη?θα θελατε το κομματι να μπει στον καινουργιο δισκο των firewind?υποψην,δεν εχει μπει δυστηχος κ μαλλον θα το ακουμε μονο live  :'( ριξτε μια ματια κ σ αυτο το βιντεακι

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΕΧΕΧΕΧΕ!  ;D κ εμένα μου άρεσε πολύ. Το άκουσα στο live που άνοιξαν τη συναυλία του Satriani πέρισυ (αααααααχ) Πολύ ενδιαφέρον εκτέλεση, τώρα αν δισκοκυκλοφορήσει και οπλοφορήσει δεν ξέρω.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ακουσα πρωτη φορα στο live guitar clinic στην καβαλα.το κομματι δεν μπηκε στο αλμπουμ κ το ξερω απο πρωτο χερι.βλεπεις υπαρχουν αυτα τα δικαιωματα δυστηχως...

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπεις υπαρχουν αυτα τα δικαιωματα δυστηχως...

Κ εγω στη συναυλια του σατριανι το ακουσα πρωτη φορα

Στο καινουργιο δισκο δεν μπηκε λογικα γιατι εχουν και ηδη μια διασκευη μεσα...το maniac που παρεπιπτοντως τα σπαει...

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγω στη συναυλια του σατριανι του ακουσα πρωτη φορα

 

Πήρες και εσύ δόση ε? Αισθάνομαι ανώτερος άνθρωπος μετά απο αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mονο που αυτος(αυτη) που τραβηξε το video νομιζε οτι το σολο το παιζει o Κατσιωνης και τραβαει συνεχεια αυτον,δεν μας δειχνει το Gus G που στα σπαει.....

Παντως ειναι special.......

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παίδες, περί ορέξεως........., αλλά κομματάκι στανταρισμένη metal διασκευή δεν είναι....; Δηλαδή οι ρυθμικές και το rhythm section δε μπορούσαν να είναι πιο κοινότυπα. Αν είναι το κάθε κομμάτι που παίζεις να το κάνεις ίδιο με όλα τα άλλα ποιο το νόημα; ??? ???

 

 

 

 

ps. μη βαράτε!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου