Προς το περιεχόμενο

Ο μυστηριώδης κύριος r2d2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αυτά είναι όλα αποκυήματα της νοσηρής φαντασίας των δημοσιογράφων. Η απλή αλήθεια είναι ότι ο r2d2 είναι ένας απλός εργάτης της καθημερινότητας. Ένας τίμιος βιοπαλαιστής.  Κάποιοι, τόλμησαν να πουν ότι υπάρχει DVD μ' εμένα και τον r2d2. Ντροπή. Όλα στο βωμό της τηλεθέασης.

Εδώ τα ντοκουμέντα: Ο τίμιος βιοπαλαιστής r2d2 εκτελεί χρέη ΚΑΙ πεταλιέρας ΚΑΙ ενισχυτή. Κι ας μην είναι λαμπάτος. 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ήρθε η ώρα να έρθει στην επιφάνεια ένα απόσπασμα από έγγραφο-ΦΩΤΙΑ...

 

Το έγγραφο ΚΑΙΕΙ πολύ κόσμο του NOIZ. Ακόμη και άτομα που μέχρι στιγμής είχαν περάσει απαρατήρητα.

 

Αφού λοιπόν αποκαλύφθηκε το όνομά μου...καιρός να μάθετε ΟΛΗ την αλήθεια...

 

ΙΔΟΥ:

r2d2_document-1.jpg

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν έχω πάρει μία, λόγω ορθογραφικού λάθους.

 

;D ;D ;D

 

Ασχετο: απο αλλου αρχισε το thread, και αλλου κατεληξε....

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά δανείστηκα το σαράβαλο το κόκκινο απ την φωτογραφία ρε και με δηλώσατε ρε?

Και το παίζω και φτωχοτζαζάς τόσο καιρό ναούμ.Τι με καρφώνεις μωρή άπληστη καμαριέρα?Θές και συ τη μίζα σου αλλά δεν την πήρες έ?

Στην πυρα ρε ρεμάλι που θα μας το παίξεις και ΤριανταφυΛλόπουλας...

Κάνε πως κάνεις κατι και πίσω την έχει ο Κούγιας την ουρά.Θα τρέχεις με ξεραμένα αίματα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά δανείστηκα το σαράβαλο το κόκκινο απ την φωτογραφία ρε και με δηλώσατε ρε?

Και το παίζω και φτωχοτζαζάς τόσο καιρό ναούμ.Τι με καρφώνεις μωρή άπληστη καμαριέρα?

 

Όταν τα έπαιρνες καλά ήταν? Και μας το παίζεις ότι δεν έχεις φράγκα για jazz-οκίθαρο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yaya.jpg

 

Αυτό θα είναι το αντίτιμο για τις επόμενες κουβέντες σου.Φαντάσου το sunburst της δικιάς σου πόσο ωραίο σετάκι κάνει με τον καρεκλοφάγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή τη στιγμή το μόνο που έχω να δηλώσω είναι ότι η σπίλωση του ονόματός μου και η προσπάθεια συσχετισμού του με το αμαρτωλό καθεστώς του φόρουμ δεν θα περάσει. Η φωτό του πάρκινγκ μου είναι ξεκάθαρο προϊόν φωτομοντάζ, γιατί απλούστατα οι Φερράρι μου είναι ΜΟΝΟ κόκκινες.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου