Προς το περιεχόμενο

Studio-Προβαδικο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας με συγχωρεσει ο moderator αλλα δεν ηξερα που να σε ποια κατηγορια να το τοποθετουσα!Ειμαστε μια νεα μπαντα και ψαχνουμε studio για προβες!Επειδη ειμαστε διασκορπισμενοι ολοι μεταξυ μας θελουμε κατι κοντα αν ειναι δυνατον διπλα σε μετρο-ηλεκστρικο και συγχρονο!Οι γνωριζοντες παρακαλω ας μας βοηθησουν...

bluessssss!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάση Ν. Ηράκλειο: Basement Studio (έχουν και site)

 

Στάση Ταύρος: Baseline Studio. Πρέπει να υπάρχει και άλλο ένα δεν ξέρω πως το λένε.

 

 

 

 

υπάρχει ακόμα το Βιτρώ; Νόμιζα ότι είχε κλείσει (ραδιοαρβύλα).

 

Επίσης φίλε πες μας τι παίζετε για να σου προτείνουμε και πιο συγκεκριμένα από την εμπειρία μας.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιτρώ, Αναβρύτης 2 Πατήσια Αγ. Ελευθέριος 210 2013355. Έχω να πάω πολύ καιρό δεν ξέρω αν έχει κλείσει...

 

Κάποτε είχαμε και μια λίστα με πολλά προβάδικα κ.λ.π. Έψαχνα κι εγώ κάτι τις προάλες....

 

Το θέμα ίσως θα μπορούσε να μεταφερθεί στο τομέα αγορά, ή περί ανέμων;

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ας με συγχωρεσει ο moderator αλλα δεν ηξερα που να σε ποια κατηγορια να το τοποθετουσα!Ειμαστε μια νεα μπαντα και ψαχνουμε studio για προβες!Επειδη ειμαστε διασκορπισμενοι ολοι μεταξυ μας θελουμε κατι κοντα αν ειναι δυνατον διπλα σε μετρο-ηλεκστρικο και συγχρονο!Οι γνωριζοντες παρακαλω ας μας βοηθησουν...

Φιλε ενα απο τα καλα και καθαρα studio με λαμπατους ενυσχυτες που δεν τους χρεωνουν εξτρα ειναι το terra studio στο τερμα του μετρο αγ δημητριο! το τηλ ειναι 2109751090 σωτηρης! φιλε τα πιδια που το εχουν ειναι αξιοσεβαστα!τελος!

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου