Προς το περιεχόμενο

Studio-Προβαδικο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

MUSIC REHEARSAL Λεωφ Βουλιαγμένης 272β  τελ :2109706840 Αγ,Δημητριος .Καινούργιο studio ήχου γιά πρόβες ακριβώς πανω στο ΜΕΤΡΟ του Αγ.Δημητρίου με 4 χώρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχορύπανση στην στάση του μετρό Εθνική Άμυνα. Να πάτε στις πάνω αίθουσες όμως :)

 

 

+1 Μια αιθουσα εχει μεχρι και yamaha baby grand.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχορύπανση στην στάση του μετρό Εθνική Άμυνα. Να πάτε στις πάνω αίθουσες όμως :)

 

Μην πας στην Ηχορύπανση..... Στην ανάλογη συζήτηση στο περι ανέμων θα βρείς γιατί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πας στην Ηχορύπανση..... Στην ανάλογη συζήτηση στο περι ανέμων θα βρείς γιατί....

Η αλήθεια είναι ότι σπάνια έχω φύγει ευχαριστημένος από την Ηχορύπανση (και έχω πάει πολλές φορές).

 

Οι αίθουσες στο πίσω μέρος είναι μικρές, ελαφρώς κακοσυντηρημένες και με κακό-βαβουριάρικο ήχο λόγω ανύπαρκτης υποδομής για μόνωση κλπ.

Οι πάνω αίθουσες είναι καλύτερες σε όλους τους υλικοτεχνικούς τομείς αλλά εξακολουθούν να έχουν κακό ήχο.

Κάτι αίθουσες που έχει στο διπλανό υπόγειο είναι μάλλον μέτριες, όχι άσχημες αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

 

Και φανταστείτε ότι πηγαίναμε 4 άτομα, μπασοτύμπανο, κιθάρα, πλήκτρα! Που να πήγαινε και καμιά μεγαλύτερη μπάντα, κόλαση θα γινόταν!

Bottom line, έχω πάει και σε πολύ καλύτερα προβάδικα... ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Στάση Ν. Ηράκλειο: Basement Studio (έχουν και site)

 

Στάση Ταύρος: Baseline Studio. Πρέπει να υπάρχει και άλλο ένα δεν ξέρω πως το λένε.

 

 

 

 

υπάρχει ακόμα το Βιτρώ; Νόμιζα ότι είχε κλείσει (ραδιοαρβύλα).

 

Επίσης φίλε πες μας τι παίζετε για να σου προτείνουμε και πιο συγκεκριμένα από την εμπειρία μας.

 

το βιτρώ τι λεει ρε παιδια παλευεται ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Basement είναι καλό στούντιο  ;)

 

Παίζει ένα ακόμα σχετικά φτηνό κιόλας, από ό,τι έχω συζητήσει δηλάδη με φίλους και γνωτούς..  Τελευταία φορά που είχα πάει, ήταν σε λειτουργία 3 αίθουσες. Στην πάνω δεν παίξαμε, στην κάτω την μικρή νταξ... καλά είναι αλλά προτιμήστε την διπλανή την μεγάλη.. Έχει ωραίο σετ τύμπανα :)

Παζλ λέγεται. Στον Άγιο Ελευθέριο. Ψάξε το :)

Support your local scene.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου