Προς το περιεχόμενο

Splash China klp...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας και πάλι!

Τον τελευταίο καιρό μου καρφώθηκε να προσθέσω στο σετ μου ένα εφέ [splashaki ή China] για να πειραματιστώ. Τί έχετε να προτείνετε σε οικονομικό κ αξιοπρεπές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω φίλε, το σπλασάκι είναι όλα μα όλα τα λεφτά. σόρι που δεν ξέρω να σου πω λεπτομέρεις κλπ, αλλά +123412556 για το σπλασάκι μαν

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να σου πούμε εαν δεν τα ακούσεις δεν έχει νόημα. Τα wuhan έχουν αρκετά βρώμικο ήχο(trashy).Για σύντομο ήχο δοκίμασε 12 ή 14 και λιγότερο 20.Το 16 αλλά το 20 που έχω κάνουν 8) περισσότερο για crash ή ride παρά για τονισμούς σαν splash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To είπα και θα το ξαναπω...

Τα stagg (για μένα παντα) είναι οτι καλυτερο σε σχεση ποιοτητα/τιμη...(ουτε endorsement να ειχα... :P)

 

Συνομο ηχο για το china δεν θα πρότεινα γιατι προφανως θα το μετανιώσεις σε καποια μελλοντικη ηχογράφηση...προτείνω ενδιάμεση λύση, το 16"

 

Splash, προτείνω 8" και 10" μαζι...ωραιος συνδυασμός, και θα τα βρεις 30 ευρω και τα δυο μαζι...Stagg παντα...

 

Ελπίζω να βοήθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου