Προς το περιεχόμενο

hold the line.....


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nice!

Κ το σόλο, σχεδόν ίδιο με το πρωτότυπο...

Επίσης, +1 για την επιλογή των τραγουδιών...

80s are back!

 

ναι ρε φιλε ! 80's και τα μυαλα στα καγκελα,να εισαι καλα....αυτο θελουμε να καταφερουμε ...να παιζουμε τετοια κομματια ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε καλη σαν μπαντα ,αλλα και σαν οργανοπαιχτες, αλλα θα ηθελα να πω δυο κουβεντες, ετσι για να γινεται συζητηση.

Γιατι δεν βαζεται δικα σας τραγουδια ,παρα αναλωνεστε να αντιγραφεται καποιους αλλους;

Ξερω ειναι καλο,για τους αλλους, αλλα και για σας, αλλα εως ενα σημειο.

Το να ακουσω το ποσο καλα αντιγραφεις και παιζεις, εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα.

Εξω, υπαρχουν χιλιαδες μπαντες που παιζουν, καρμπον χιλιαδες τραγουδια.Απιστευτα καλες.

Και καπου ειχα διαβασει, οτι στην Αμερικη, υπαρχουν ενα εκατομμυριο κιθαριστες που παιζουν ανετα Van halen,Satriani,Vai κ.λ.π.Πικρα.

Βαλε μου δικη σου δουλεια,λοιπον, να σε γουσταρω. 8)

Εκει σε θελω.

 

Και τελος, νομιζω οτι ειναι λιγο ψιλα ο τονος για τον πολυ συμπαθητικο και καλο...Σταροβα.Ενα τονο πιο χαμηλα, θα του βγει πιο καλα, γιατι ακουγεται οτι ζοριζεται.

Παντα φιλικα.

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις σε ολα δικιο εκτος απο τον φιλο ΣΤΑΡΟΒΑ που τον ζοριζουμε επιτηδες ;D.αν θες τη δικη μου αποψη για το ποτε να γραψει καποιος δικα του κομματια,ειναι οτι θα πρεπει να εχει μεγαλα....φρυδια,κομματια ωστε να ειναι ευχαριστα και να μην εχουν ξανακουστει και,και,και ,και χιλιαδες και. Εμεις δεν θεωρουμε τους εαυτους μας (ακομα τουλαχιστον )ετοιμους να δειξουμε εξω δικο μας υλικο γιατι θα ηταν πολυ ανωριμο και απογοητευτικο.....το γεγονος οτι παιζουμε διασκευες ειναι γιατι για εμενα η μουσικη ειναι ψυχαγωγια και ως ετσι την αντιλαμβανομαι....και οι διασκευες μας ψυχαγωγουν....

  Ξερεις θαυμαζω πολλα παιδια απο εδω μεσα που γραφουν αξιολογα δικα τους πραγματα και θα αναφερω ενα παραδειγμα για να μην μιλαω στον αερα(lambross οχι ομως το τελευταιο σου ξερεις εσυ  :-[),αλλα απο την αλλη εχω ακουσει και πολλες τραγωδιες που δεν θα ηθελα με την καμια να το εχω καν σκεφτει και συνθεσει εγω αυτο το κομματι... :-\

Οσο για το οτι υπαρχουν χιλιαδες κιθαριστες που παιζουν τα παντα και πολυ καλυτερα απο εμενα ,το ξερω και αυτος ηταν (δοξα το ΘΕΟ) ο κυριος λογος που με απετρεψε απο το να ασχοληθω επαγγελματικα με την κιθαρα....μπαινω σε κατι μαγαζια με κιθαρες και βλεπω κατι πιτσιρικια να παιζουν παπαδες και λεω

που πας ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ?

καλυτερα η μουσικη hobby και λατρεια παρα δουλεια και μιζερια.εκτος εαν τα συνδυασεις και ζεις ανετα ....αλλα σπανιο :'(

i.m.o ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον με παρεξηγησες.

Δεν αναφερομαι σε σενα σαν κιθαριστας,αν παιζεις η δεν παιζεις καλα αλλα στο γενικο.Παντα εκει εξω θα υπαρχει καποιος καλυτερος, οποτε δεν χρειαζεται να μπαινουμε στο τριπακι ,τι παιζω εγω, τι παιζει αυτος,κ.λ.π

Το θεμα ειναι τι παιζεις.Οχι πως το παιζεις.

Τι να το κανω,οταν παιζω με την μιση ταχυτητα του φωτος και στον αλλον δεν μενει τιποτα;

Τι να τα κανω τα ξυλα τα ψημενα, τα ηλιοκαμενα, τους πεντακοσιους μαρσαλ με τα δυο χιλιαδες πεταλια, οταν θα παιξω π@π@ριες;

Να παιξω τι εκει;Οταν θα καταληψω στα σκυλαδικα, γιατι μονο εκει εχει ψωμι;

Τελος παντων,ξεφυγα.

Οσο για το αλλο, τις δικες σου συνθεσεις, κανεις δεν γεννηθηκε τελειος, ουτε εχει κανει συμβολαιο με την επιτυχια.

Γραψε οτι εσυ αισθανεσαι και αν αρεσει και σε αλλους, ακομη καλυτερα.

Αλλα να μην σου γινει και στοχος ζωης, γιατι εκει, εχεις χασει.

Και σε τελικη αναλυση,ολοι κατι γραφουν.

Γραψε και συ μια π@π@ρια,μπορεις. ;D ;D ;D

 

 

 

Υγ.Τωρα το ειδα...Σταροβα(να δεις οτι θα σου μεινει το ονομα) βαλτους να γραψουν( και συ μαζι),κανενα δικο σας τραγουδι και μην ειστε τοσο ευαισθητοι,αν δεν αρεσετε.Αξιζει τον κοπο.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο....Σταροβας ειχε να τραγουδησει σχεδον χρονο....ειμαι στη φαση που ξαναρχιζω να φτιαχνω

 

 

ρε αστα αυτα.........δικαιολογιες.....να στρωσεις τον κ@λο σου κατω και να μας πεις αυτα

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=slkBFgsE_g4&feature=related    ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου