Προς το περιεχόμενο

hold the line.....


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον με παρεξηγησες.

Δεν αναφερομαι σε σενα σαν κιθαριστας,αν παιζεις η δεν παιζεις καλα αλλα στο γενικο.Παντα εκει εξω θα υπαρχει καποιος καλυτερος, οποτε δεν χρειαζεται να μπαινουμε στο τριπακι ,τι παιζω εγω, τι παιζει αυτος,κ.λ.π

 

Αλλα να μην σου γινει και στοχος ζωης, γιατι εκει, εχεις χασει.

Και σε τελικη αναλυση,ολοι κατι γραφουν.

Γραψε και συ μια π@π@ρια,μπορεις. ;D ;D ;D

 

καθολου δεν σε παρεξηγησα καθε αλλο συμφωνησα απολυτα μαζι σου, και δεν ειπα οτι τα ειπες για εμενα....αλλα και για εμενα να τα ελεγες σου εγραψα στο προηγουμενο post μου οτι υπαρχουν αμετρητοι 15χρονοι που με κανουν χαζο(και χαιρομαι και ζηλευω για αυτο).

Αρα επαληθευω αυτα που λες.

και ναι το ξερω οτι μπορω να γραψω π@π@ριες αφθονες αλλα λυπαμαι τα αυτακια σας ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνεις. Έτσι πρέπει. Χωρίς πλάκα. Αλλά τον Harnell τον έχουν πολύ λίγοι... Δυστυχώς.

 

Edit Ι: Εσύ τον Le Tekro τον έχεις;;;;  :D :D :D

 

Edit II: (μην κάνεις edit όμως - χωρίς να το δηλώνεις τουλάχιστον - όταν σου έχουν ήδη απαντήσει, γιατί αλλάζει νόημα η απάντηση)

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο ,επισης και εμενα μου αρεσε (τυχαινει να ειναι απο αγαπημενα μου κομματια και μπαντες) . Bασιστηκατε στην live εκτελεση , που ξεκιναει πρωτα απο το ριφ κιθαρας και οχι των πληκτρων .

Και το solo ηταν πολυ καλο ,σχεδον ιδιο με το πρωτοτυπο .Αλλωστε και ο Lukather σε αρκετα video κραταει ενα σκελετο ιδιο ,και στα υπολοιπα το αλλαζει. 

ασε που εχω δει tribute toto μπαντα στο youtube να παιζει δικο του σολο (εκεινος  το παρακανε...)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασιστηκατε στην live εκτελεση , που ξεκιναει πρωτα απο το ριφ κιθαρας και οχι των πληκτρων .

 

εισαι ωραιος και μετρας....απο εκεινη  την εκτελεση ειναι ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου