Προς το περιεχόμενο

Εμένα πάντως μου βγήκε σωστό !!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Πώς γίνεται αυτό;  :o

 

 

Διαρκεί

μονάχα 20 δευτερόλεπτα. Ακολούθα τις οδηγίες χρήσης  και 

 

πάνω  απ'όλα μην διαβάσεις το  τέλος πριν κάνεις τους υπολογισμούς, OK?

 

 

Αρχίζουμε! 

1)  Σκέψου πόσες νύχτες κάθε εβδομάδα, επιθυμείς να κάνεις έρωτα.

 

 

 

 

2)  Πολλαπλασίασε τον αριθμό με το 50

 

 

 

 

3) Στο αποτέλεσμα,  πρόσθεσε 44

 

 

 

4)  Ακολούθως πολλαπλασίασε με το 200

 

 

5)  Αν έχουν περάσει εφέτος τα γενέθλιά σου, πρόσθεσε 108. Αν ακόμα δεν τα  γιόρτασες , πρόσθεσε  107.

 

 

6)  Τελευταίο βήμα: Στο αποτέλεσμα που βρήκες, αφαίρεσε τη χρονιά  που  γεννήθηκες  (π.χ.  αφαιρείς 1973, 1984. κτλ)

 

 

Αφού  έκανες όλα αυτά τα βήματα, θα πρέπει να έχεις έναν  αριθμό  αποτελούμενο από πέντε  ψηφία.

 

 

 

Επί  του αποτελέσματος>>> Το πρώτο ψηφίο δείχνει πόσες νύχτες την  εβδομάδα 

θα επιθυμούσες να  κάνεις έρωτα, δεν είναι αλήθεια;

 

 

 

Αλλά  δεν είναι μονάχα αυτό. Οι δύο τελευταίοι αριθμοί δείχνουν την  ηλικία  σου. 

 

 

Το  καλύτερο όμως έρχεται τώρα. Το δεύτερο και τρίτο ψηφίο

 

δείχνουν..... 

 

 

 

ΤΗ  ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤIΜΑΣ, ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣAI!!

 

 

 

Αυτό  το αξιοπερίεργο μαθηματικό θέμα λειτουργεί μόνο γι' αυτή τη  χρονιά  (2008), τουτέστιν  στείλ' το στους φίλους σου το συντομότερο δυνατόν! 

 

 

Κάτι  καλό θα σου τύχει σήμερα στις 22:30.. να είσαι έτοιμος!!

 

 

Όποιος  σπάσει την αλυσίδα αυτού του email θα υποστεί σοβαρά  προβλήματα  για  τα υπόλοιπα 10 χρόνια!!


 

Είναι άραγε Ελληνικό;

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Η μαλακια ειναι παγκοσμιο φαινομενο. Απλα στην Ελλαδα ευδοκιμει λιγο παραπανω.

 

To έκανες; Σου βγήκε σωτά;

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος και να το κάνει βγαίνει σωστά, είναι κάποιου είδους μαθηματικό τέχνασμα, αν αυτός που το έφτιαξε άσχολούνταν με κάτι πιό δημιουργικό μπορεί και να είχε καταφέρει κάτι στην ζωή του, τώρα το μόνο που κατάφερε είναι να μας τα σπάει με  chain mails της συμφοράς. Μου έχει έρθει πάνω από 5 φορές το συγκεκριμένο.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Η μαλακια ειναι παγκοσμιο φαινομενο. Απλα στην Ελλαδα ευδοκιμει λιγο παραπανω.

 

lol.  ;D ;D +1

 

Όποιος και να το κάνει βγαίνει σωστά, είναι κάποιου είδους μαθηματικό τέχνασμα, αν αυτός που το έφτιαξε άσχολούνταν με κάτι πιό δημιουργικό μπορεί και να είχε καταφέρει κάτι στην ζωή του, τώρα το μόνο που κατάφερε είναι να μας τα σπάει με  chain mails της συμφοράς. Μου έχει έρθει πάνω από 5 φορές το συγκεκριμένο.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ισχύει και του χρόνου, αρκεί να προσθέσεις 109 ή να αφαιρέσεις 108 αντίστοιχα στο βήμα 5.

 

Έλεος ρε παιδιά με τις μαθηματικές πίπες. Απο το δημοτικό κυκλοφορούν τέτοια...  ::)

 

Κάνεις στην σειρά βήματα που αναιρεί το ένα το άλλο. Δεν μάντεψε τίποτα... Αυτό που του είπες "μάντεψε".

 

Με την στάση δεν κατάλαβα. Που θα βρώ σε ποια αντιστοιχεί το νούμερο? Στο κάμα τσούχτρα? Προφανώς σε αυτό ποντάρει στο ότι έχεις χρόνο για χάσιμο, οπότε είσαι λίγο μ@λ@ και σου αρέσουν όλες, αρκεί να βρείς να.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε φιλε? εμενα μου βγαινει 6ψηφιος ο αριθμος (μιας και τα πρωτα 2 ψηφια ειναι οι φορες που θελω να κανω σεξ τη βδομαδα), η 69 δεν ειναι η αγαπημενη μου σταση και ναι ειμαι 21...

Ολα αυτα ομως τα ξερω απο πριν...

Και ποσες φορες θελω να κανω σεξ τη βδομαδα, και ποια ειναι η σταση που προτιμαω (κι ας λεει αλλα το αποτελεσμα) και οτι ειμαι 21.

What's the point of doing this shit anyway?

Όποιος και να το κάνει βγαίνει σωστά, είναι κάποιου είδους μαθηματικό τέχνασμα, αν αυτός που το έφτιαξε άσχολούνταν με κάτι πιό δημιουργικό μπορεί και να είχε καταφέρει κάτι στην ζωή του.

Συμφωνω απολυτα Κωστακη...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου