Προς το περιεχόμενο

αγαπημενα κομματια (εκτος rock)


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη ωραια τραγουδια δεν υπαρχουν μονο στην rock τι θα λεγατε να  ακουσουμε μερικα pop-electro κομματια που προσωπικα τα θεωρω αριστουργηματα.(και ας εχουν απο ελαχιστη εως καθολου κιθαρα)

φυσικα και ειναι ευπροσδεκτα και τα δικα σας αγαπημενα.

 

 

ερχοντε και αλλα....

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καντε search στο youtube για το

'Nelly Furtado - All Good Things (Come To An End): Loose Concert Tour Live Performance'  το embed του συγκεκριμενου αρχειου δεν επιτραπηκε στο youtube απτην δισκογραφικη εταιρια που κυκλοφορει το κομματι και εχει φυσικα και τα δηκαιωματα του.

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο το κομμάτι που έβαλες φίλε white. προσωπικά ένα από τα τραγούδια που με έχουν αγγίξει έιναι αυτό, στη συγκεκριμένη εκτέλεση. ΕΛπίζω να σας αρέσει

http://www.youtube.com/watch?v=6T7H6wpewQM

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε search στο youtube για το

'Nelly Furtado - All Good Things (Come To An End): Loose Concert Tour Live Performance'  το embed του συγκεκριμενου αρχειου δεν επιτραπηκε στο youtube απτην δισκογραφικη εταιρια που κυκλοφορει το κομματι και εχει φυσικα και τα δηκαιωματα του.

 

Καλά, όλος ο δίσκος είναι απίστευτη δισκάρα βασικά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε search στο youtube για το

'Nelly Furtado - All Good Things (Come To An End): Loose Concert Tour Live Performance'  το embed του συγκεκριμενου αρχειου δεν επιτραπηκε στο youtube απτην δισκογραφικη εταιρια που κυκλοφορει το κομματι και εχει φυσικα και τα δηκαιωματα του.

 

Καλά, όλος ο δίσκος είναι απίστευτη δισκάρα βασικά!!

όντως, και δεν την είχα και σε υπόληψη την nelly...

λάθος μου!!!

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ δεν την είχα σε υπόληψη. Είναι από αυτά τα χαζά κολλήματα που τρώμε (σόρι για την γενίκευση) όσοι ανήκουμε στο ευρύτερο επίπεδο της ροκ, και όχι όλης της μουσικής στο σύνολο. Αλλά ξέρετε τί λενε, γηράσκω αεί διδασκόμενος...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου