Προς το περιεχόμενο

ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗ Λ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην άνοδο της Λ. Ποσειδώνος και συγκεκριμένα στην τελευταία έξοδο πρώην Αερολιμένα Ελληνικού στα φανάρια στις 20/4/08 και ώρα 2:25 τα ξημερώματα της Κυριακής συνέβη θανατηφόρο ατύχημα. Θύμα ο κουμπαρος μου 42 ετών, πατέρας 3 ανήλικων παιδιών ο οποίος βρέθηκε στην αριστερή λωρίδα πεσμένος μισός στην νησίδα μισός στο δρόμο και η μηχανή τύπου GSXR-1300 μαύρη Hayabusa 50 μέτρα περίπου πιο κάτω. Η μηχανή έχει λίγες ζημιές σε αντίθεση με τον ίδιο ο οποίος έφερε βαρύτατες κακώσεις.

Υπάρχουν πολλές αντιφάσεις και δεν έχει διευκρινιστεί το συμβάν. Παρακαλώ θερμά οποιοσδήποτε γνωρίζει η είδε κάτι σχετικό με το ατύχημα να επικοινωνήσει μαζί μου είτε με κάποιο mail στο [email protected] είτε τηλεφωνικώς στο 697-3397392(ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

 

Eυχαριστω πολυ, Καλη Ανασταση.

www.myspace.com/selastheband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!!!!!!!! Φίλε μου αν όντως το γράφεις εσύ (και δεν μεταφέρεις τις κουβέντες κάποιου άλλου), τι να πω.... κουράγιο και ελπίζω να ξεκαθαριστούν τα γεγονότα, και να βρεθούν οι υπεύθυνοι..... Δυστυχώς δεν γνωρίζω κάτι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σ'αυτές τις περιπτώσεις ότι και να πούμε είναι λίγο. Ελπίζουμε να βρεθεί κάποιο στοιχείο. Κουράγιο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου