Προς το περιεχόμενο

Girl from Ipanema-Trigga και καλά


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε να βρούμε καμμιά φάση στην σαπιολάρισα ,που μου θέλω κ τζάζ αντι να μαθαίνω να στεγνώνω κανα ροκφόρ, κ μετά αν θα γίνω στο τέλος κάτι είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.Προς το παρόν θέλω άτομα να γουσταρούν κ να διαβαζοτζαμάρουμε μαζί.Δεν μπορώ αλλο καψορόκ κ ψαχνοέντεχνο έλεος παντού μια πεντατονική σε 2 θέσεις κ 500 bmp πάνω σ'αυτές.

 

Για το ξεπούλημα να σαι σίγουρος οτι δεν πρόκειται να χρειαστεί γιατί απλά δεν κάνω επάγγελμα τη μουσική κ δεν ζώ απ αυτή.Εκεί είναι που χάνεται η μπάλα κ καταντάς να παίζεις για τη βανδή κ τα γούστα σου να τα βλέπεις 1 φορά το μήνα για 2 ώρες.

 

Αυτό πάλι με τη βιασύνη το χω απο τη γέννα μου.Ανυπομονος, βιαστικός κ ρουτινιάζω στο λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχη παιζεις ωραια και συγκεντρωμενος μετα ομως οσο περνα  η ωρα μπλεκεις σε ασκοπη φλυαρια καιτο κυριοτερο δεν πεφτεις σε chord tones για να τονισεις την αρμονια..

στην αρχη ομως δειχνει οτι εχεις καλα στοιχεια σαν μουσικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καιτο κυριοτερο δεν πεφτεις σε chord tones για να τονισεις την αρμονια..

Trigga, είναι ίσως η καλύτερη παρατήρηση που θα μπορούσε να σου γίνει!...είναι το νο1 πράγμα που θα πρέπει να προσέξεις στο παίξιμο σου...

 

κατά τ'άλλα τά'χουμε ξαναπεί...τό έχεις το feel!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δουλειά ακόμα για να στρώσει το πράμα.Ακόμα σε πειραματικό στάδιο είναι.Για να φτάσω σε σημείο να πέφτω σωστά σε καταλήξεις θέλω πράμα ακόμα σίγουρα.Ενθουσιάζομαι εύκολα κ αυτό είναι ένα δείγμα απ την βιασύνη κ τον υπερενθουσιασμό μου.Το προσπαθώ σιγά σιγά να το σημαζέψω.Θέλω που κ πού το feedback μου κ γώ σαν ανθρώπινο ον.

 

Τα λέμε σε λίγο καιρό ξανά με την νέα έκδοση "τρίγκας ο δαχτυλοταστιέρας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου