Προς το περιεχόμενο

Αμεση!!! αγορα [εντος λεπτων]απο EBAY-"Buy it now"-τη γνωμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γειαχαρα...

Θελω να παρω απεγνωσμενα το "EAST WEST SYMPHONIC ORCHESTRA CHOIRS"

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/en_EN/-/EUR/ViewFFSearch-Start;pgid=TOZgS6SfaObm00000000000000002HTwWG3e;sid=LuDooOBd7f3qoKhAU1oP3EiI66lOQ_hA6Rw=?Sprache=en_EN&Land=DE

 

και το βρισκω στο ebay [buy it know] μονο 50 ευρω και μαλιστα ειναι 5 διαθεσιμα..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=250243966733&Category=51346&_trksid=p3907.m29

 

εκτος του οτι ο τυπος εχει μονο 10 πωλησεις βλεπεται τπτ αλλο το μεμπτο?

 

Μηπως ειναι αντιγραφα  η κατι τετοιο?...γραφει:

100 % Fully Working & Tested Copy.....και.....Fully activational!

 

Ακομα κι ετσι να ειναι δεν με πειραζει καθοτι η τιμη του κανονικα ειναι 8-9πλασια...

Αν καποιος μπορει μια γρηγορη απαντηση... :)

 

[EDIT :ουπσς λαθος....10 feedback  για αγορες εχει ...οχι για πωλησεις] >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι προβλημα αυτο ;)...εχω ατομα να μου το στειλουν-φερουν...

 

Αυτο που με απασχολει ειναι αυτο που ειδα τωρα και το εγραψα και παραπανω

 

[....10 feedback  για αγορες εχει ...οχι για πωλησεις] Angry

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει paypal μη κολλας

τσεκαρε αν στελνει ελλάδα, λογικα θα στελνει αφου εσυ πληρωνεις.ζητα να ειναι συστημενο.

 

με ποιο προγραμμα δουλευουν αυτα τα κολπα? πειτε μου να μαθαινω που μαι ασχετος

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε NicolasAth72 δεν με προβληματιζει τοσο  η παραλαβη αφου οπως ειπα παραπανω εχω και ατομα αγγλια που μπορουν να μου το φερουν...Το προβλημα ειναι οτι βλεπω πως δεν εχει πουλησει τπτ αλλο...

 

Κι εγω ασχετος εντελως ειμαι...ο αδερφος μου θα κανει την διαδικασια [που εχει αγορασει αρκετες φορες]....κι αυτην τη στιγμη μιλαμε απο ΜΣΝ και περιμενει με το δαχτυλο στην σκανδαλη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε NicolasAth72 δεν με προβληματιζει τοσο  η παραλαβη αφου οπως ειπα παραπανω εχω και ατομα αγγλια που μπορουν να μου το φερουν...Το προβλημα ειναι οτι βλεπω πως δεν εχει πουλησει τπτ αλλο...

 

Κι εγω ασχετος εντελως ειμαι...ο αδερφος μου θα κανει την διαδικασια [που εχει αγορασει αρκετες φορες]....κι αυτην τη στιγμη μιλαμε απο ΜΣΝ και περιμενει με το δαχτυλο στην σκανδαλη :D

 

λεγοντας οτι ειμαι ασχετος δεν εννοούσα για το ebay, αλλα για το τι ακριβως software / samples θες να παρεις και πως χρησιμοποιειται.

 

στο θεμα μας τωρα, απο τη στιγμη που ο πωλητης δεχεται πληρωμη με paypal η συναλλαγη ειναι ασφαλής *. εχεις 40 ημερες περιθωριο να καταγγείλεις το χρηστη αν υπαρξει προβλημα και τη δυνατοτητα να παρεις τα λεφτα σου πισω. (paypal dispute resolution)

 

υπαρχει τουλαχιστον 1 θεμα καπου στο noiz για την ασφαλεια των συναλλαγων αυτων. προσωπικη μου γνωμη , ενημερωσου , ρωτα τον πωλητη και χτυπα το με την ησυχια σου. αφου έχει και αλλα αντιτυπα μην ανησυχεις δεν θα τελειωσει το στοκ! βγαλε το δακτυλο απ τη σκανδαλη

 

διόρθωση : *μη σε παρω και στο λαιμο σου. απ'οσο ξερω μεχρι τωρα.

απο την αλλη οντως εχει μικρο feedback ακομη και σαν buyer. αν δεν ηταν το paypal δεν θα το συζητουσα καν.

Σκεψου επισης οτι εχει δωσει φουλ στοιχεια (ονομα, διευθυνση, αριθμο καρτας) στην paypal. δεν αξιζει να κανει απατη για τοσο μικρο ποσο.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks a lot Nicolas...

 

Μια στιγμη να κανω και κοπι-πε'ιστ την απαντηση σου στον αδερφο μου να δω αν συμφωνει κι αυτος ;D ;D ;D

Θα το κοιταξω..

 

Τωρα γι αυτο το software τι να σου πω...ακουω καποια demo sto utube και ανατριχιαζω :)...Προφανως θελει ψαξιμο και πολυ δουλεια για να το κανεις να ακουγεται ετσι οπως πρεπει...Δεν ειμαι και ο πλεον καταλληλος να σου εξηγησω γιατι κι εγω τωρα αρχιζω να ασχολουμαι..αλλα νομιζω μπορει να "δουλεψει" με διαφορα προγραμματα [οπως cubase κτλ] (αμα λεω οτι να ναι ας με διορθωσει καποιος ???]

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια και παλι...

Ειχα [και εχω] την απορια αν αν αυτο που πουλαει ο τυπος ειναι το πληρες-κανονικο software γιατι δεν δικαιολογειται η τοσο χαμηλη τιμη του [50 ευρω ενω κοστιζει 420 κανονικα] και είσης μου προκαλει εντυπωσει οτι πουλαει 5 τετοια.

 

Καπου γραφει αυτα:

 

9 DVD's OF SOUNDS!

Fully activational!

Add some Class to your tracks with this fantastic software!

100 % Fully Working & Tested Copy

100 % Satisfaction Garaunteed, please visit my recent feedback :-)

Fast Shipping Uk, US & Overseas!

[τα bold τα εβαλα εγω]

 

Του εστειλα εμαιλ οπου ελεγα:

"I was surprised with the price with this product. Is this an original copy, demo or something that I should know before I place the order?"

 

και απαντησε :"Product is fully activational". Τι στο καλο ειναι αυτο το "activational"  [=ενεργοποιησιμο?] Δεν υπαρχει στα λεξικα.

Υπαρχει τπτ παραξενο ή απλως εχω το ψαρωμα του πρωταρη και μου φαινονται ολα υποπτα? ;D  [τωρα του στειλα και δευτερο εμαιλ....θα τον πρηξω :D]

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εν ολιγης:

1) το software κατα 99% ειναι πειρατικο γιατι η χονδρικη τιμη του ειναι πολυ μεγαλυτερη απο την τιμη που ζηταει. Λεγοντας "activational" εννοει οτι μπορει να ενεργοποιηθει και να λειτουργησει κανονικα.

2) δεν διακινδυνευεις να χασεις τα λεφτα σου γιατι το Paypal σε καλυπτει για αγορες εως 150 ευρο.

 

με ποιο προγραμμα δουλευουν αυτα τα κολπα? πειτε μου να μαθαινω που μαι ασχετος

Gigastudio, Kontakt και EXS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου