Προς το περιεχόμενο

farewell ballad


kramer8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα,αποφασισα λοιπον και εγω να ανεβασω ενα σολακι το οποιο πολλοι απο εσας ισως να το εχετε ξανακουσει απο τον zakk wylde καπου στο youtube.Τελοσπαντων,το παιξιμο μου δεν εχει τιποτα το εξωπραγματικο απλα θελω λιγες κριτικες για το πως μπορω να βελτιωθω οποτε μην φοβηθειτε να επισημανετε οτι ασχημο ακουτε.Αυτη ειναι μια σχετικα προχειρη εκτελεση με μερικες αλλαγες σε σχεση με αυτο που μπορει να εχετε ακουσει.Καλη ακροαση...

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσε πολύ το playing αν και στην αρχή με ξένισε ο ήχος της παραμόρφωσης (πεταλιέρα καρφί στην κάρτα ήχου;) για τα πρώτα 5 δευτερόλεπτα μετά ήταν σαν να μπήκε στο στοιχείο του. Καλή δουλειά  ;) 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε!

ωραιο βιμπρατο κ ενδιαφερων Frazing!

τα λαθακια του τα εχει αλλα οκ!  ;D

νομιζω οτι εισαι σε πολυ καλο δρομο! ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος φίλε, προσωπικά άκουσα και κάποια "blues" στοιχεία και κάποια πιό ροκ και γενικότερα μου αρέσει να μην υπάρχει ΜΟΝΟ ένα ύφος. Γκουντ τζομπ μαν :D

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου