Προς το περιεχόμενο

Καθενας με τα γουστα του...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

100% η κιθαρα εχει 50s features σε αυτο δεν χωραει αμφιβολια.

 

Σωστά ;)

 

Μόνο και μόνο ο συνδυασμός maple neck+1ply 8-βιδο pickguard τα λέει όλα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά.... σοβαρά μιλάς? η κιθάρα είναι κούκλα..... ΘΕΑ λέμε.

Εγώ τι να πώ???

Εχω Baby blue, Pink, redburst, cherryburst, SeafoamGreen, Cadillac Green, Chrome Red.

Αν την πειράξεις να ξέρεις κατ΄αρχήν ότι αλλάζει δραματικά η αξία της (εκτός αν γίνεις πολύ διάσημος....

Μπας και την πουλάς να σε απαλλάξουμε (πολλοί γαμπροί εδώ μέσα δεν έχουν πρόβλημα να παίξουμε με ροζ κιθάρα.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΓΝΩΜΗ ρε παιδια αλλα να πουλησει μια τετοια fender και μαλιστα CUSTOM SHOP???!?!??! δεν νομιζω οτι  θα συγκρινεται καν με τις αλλες fender!!ποιος ο λογος να τη δωσει αμα ταιριαζει σαυτο που θελει να παιζει??τι καλυτερο θα βρει?αφου δεν του αρεσει το χρωμα ας το αλλαξει!γιατι οχι δηλαδη? για να μην πεσει η μεταπωλητικη αξια της???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΓΝΩΜΗ ρε παιδια αλλα να πουλησει μια τετοια fender και μαλιστα CUSTOM SHOP???!?!??! δεν νομιζω οτι  θα συγκρινεται καν με τις αλλες fender!!ποιος ο λογος να τη δωσει αμα ταιριαζει σαυτο που θελει να παιζει??τι καλυτερο θα βρει?αφου δεν του αρεσει το χρωμα ας το αλλαξει!γιατι οχι δηλαδη? για να μην πεσει η μεταπωλητικη αξια της???

 

+1

 

...και στη τελικη αμα ειναι να τη πουλησεις θα ξεχασεις να αναφερεις οτι ειχες αλλαξει το χρωμα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και στη τελικη αμα ειναι να τη πουλησεις θα ξεχασεις να αναφερεις οτι ειχες αλλαξει το χρωμα  ;)

...κι αν εσύ την αγοράσεις να κλαίγεσαι μετά ότι σε κλέψανε >:( >:( >:(

 

 

Εγώ πάντως τη θέλω όπως είναι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και στη τελικη αμα ειναι να τη πουλησεις θα ξεχασεις να αναφερεις οτι ειχες αλλαξει το χρωμα  ;)

...κι αν εσύ την αγοράσεις να κλαίγεσαι μετά ότι σε κλέψανε >:( >:( >:(

 

 

Εγώ πάντως τη θέλω όπως είναι ;D

 

Αυτο με το με το να χανει την αξια της επειδη καποιος την ξαναεβαψε ποτε δε το καταλαβα. Απο τη στιγμη που εχει γινει επαγγελματικη δουλεια και εχει ξαναβαφτει με νιτρο ποια η διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε άλλο το ένα άλλο το άλλο :) Κι εγώ δε διαφωνώ και πολύ μ'αυτό που λες, αλλά οφείλεις να ενημερώσεις. Το αν θα πρέπει να επηρεάζεται η τιμή είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και στη τελικη αμα ειναι να τη πουλησεις θα ξεχασεις να αναφερεις οτι ειχες αλλαξει το χρωμα  ;)

...κι αν εσύ την αγοράσεις να κλαίγεσαι μετά ότι σε κλέψανε >:( >:( >:(

 

 

Εγώ πάντως τη θέλω όπως είναι ;D

 

Αυτο με το με το να χανει την αξια της επειδη καποιος την ξαναεβαψε ποτε δε το καταλαβα. Απο τη στιγμη που εχει γινει επαγγελματικη δουλεια και εχει ξαναβαφτει με νιτρο ποια η διαφορα?

 

η διαφορα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ απο τη στιγμη που την παιρνεις ως συλλεκτικη,ενδεικτικα μια vintage κιθαρα του 60 ας πουμε αν ξαναβαφει χανει αμεσως το 50 τα εκατο της αξιας της...

 

θα ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να βαφει ξανα μια τετοια κουκλα (και σιγουρα αν το κανει μελλοντικα θα βαραει το κεφαλι του στον τοιχο οπως ολοι οσοι εχουν "πειραξει" κατα οποιονδηποτε τροπο συλλεκτικες κιθαρες)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
και σιγουρα αν το κανει μελλοντικα θα βαραει το κεφαλι του στον τοιχο οπως ολοι οσοι εχουν "πειραξει" κατα οποιονδηποτε τροπο συλλεκτικες κιθαρες

 

.. ;D ξερω καναδυο,.. τρεις...  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου