Προς το περιεχόμενο

Καθενας με τα γουστα του...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαλαρα η ομορφοτερη στρατ που εχω δει εδω και καιρο,κριμα ειναι να τη βαψεις (τι κριμα ΝΤΡΟΠΗ & ΑΙΣΧΟΣ ειναι σαν να βαζεις μουστακι στη Μονα Λιζα ενα πραμα... ::))

 

μη ξεχνας οτι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΡΟΖ ΚΙΘΑΡΑ ;D

 

 

 

Μπορείς να παίξεις έτσι? Ε, άνοιξε κι εσύ μια μπύρα και απόλαυσέ τες (τη μπύρα και την κιθάρα).

Και οι δύο είναι υπέροχες!!!

 

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπησε αυτό που έχεις... ;)

Ψψψψψψψψψψψψψψψψψψ 8) 8) 8) 8)

 

Έγραψε, έτσι; Θα το γράψω σ' ένα χαρτάκι, να το 'χω πρόχειρο!!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξύλο έχει πανέμορφα νερά, αλλά ψήσου να αλλάξεις τα μεταλλικά μέρη με άλλα που να είναι νίκελ...

 

Η αγαπημενη μου κιθαρα ever  ειναι ηMary Kaye δηλτο  white blonde που παει με τα χρυσα τρελα!Οπως επισης παει και το aged white  και το Τοrrino red (Hank Marvin)Aλλο τωρα αν αυτη ειναι σαν την κιθαρα της bibi-bo...

Παντως εμενα μου αρεσει γενικα να φαινεται οτι η κιθαρα ειναι απο ξυλο και οχι απο μεταλλο (εξαιρουνται οι national)η απο πλαστικο και το βαψιμο παιζει σημαντικο ρολο σ αυτο. ;)

Σουπερφανκ τα χαρτια της λενε 60 (ρε λες να εχω κανα σπανιο δειγμα στρατ του μεσοζωικου αιωνα ανεκτιμητης αξιας?)

Αν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπησε αυτό που έχεις... ;)

Ψψψψψψψψψψψψψψψψψψ 8) 8) 8) 8)

 

Έγραψε, έτσι; Θα το γράψω σ' ένα χαρτάκι, να το 'χω πρόχειρο!!! ;D ;D ;D

:D

 

 

κι εγω ,κι εγω !!!ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ :-* :-* :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουπερφανκ τα χαρτια της λενε 60 (ρε λες να εχω κανα σπανιο δειγμα στρατ του μεσοζωικου αιωνα ανεκτιμητης αξιας?)

 

οχι απλα μπορεινα  μπερδευτηκαν τα certificates (το εχω ξαναδει αυτο οποτε τσεκαρε το serial nr του certificate & της κιθαρας ) βεβαια παιζει και να εχει γινει το λαθος  στη Fender οταν εγραφαν το certifiacte παντως 100% η κιθαρα εχει 50s features σε αυτο δεν χωραει αμφιβολια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου