Προς το περιεχόμενο

The Noiz Playmates! (ΗΟΤ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία μόλις πιάσουμε το ρεκόρ Ηλία πές να ποστάρω (να τις διπλασιάσουμε τις σελίδες) !!! :P

Άστα αυτά taq και δείξε την καινούρια!!........ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λίγο υπομονή Ηλία μου... Δεν χωράνε όλες σε μία φωτό (και σε 2 δηλαδή αλλά τες πά), Άσε που για να τις περιγράψω θα γράψω έκθεση...  ;D ;D ;D ;D ;D. Θα ποστάρω πιθανότατα άυριο πρωί, μόλις τελειώσω κάτι δουλιές... για την ώρα πήζω...... λίγο ακόμα

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffmakis για ποιο λόγο πέρασες ανάποδα τις χορδές στη γέφυρα στη λεσπολ; Αν είναι πες μπας και το κάνω κι εγώ στη δικιά μου

 

Μαλλον για να κανει βιμπρατο τρεμολο πιεζοντας τη χορδη (σημειακη πιεση)  :(

Μακη αλλαξε σε παρακαλω το ffmakis σε ------> Φιρμακης  :)

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffmakis για ποιο λόγο πέρασες ανάποδα τις χορδές στη γέφυρα στη λεσπολ; Αν είναι πες μπας και το κάνω κι εγώ στη δικιά μου

 

Θα τις αλλαξει ο καινουργιος ιδιοκτητης  ;D  ;D

Αυτος που ειναι ποιο πανω  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να παιζεις finger style η slide??

 

γιατί το ένα αποκλείει το άλλο?

 

Αν δεν με κατατοπισεις εσυ, εγω δεν μπορω να κανω τιποτα... ;) Δωσε μερικες πληροφοριες γιατι μεσα σε duolian, triolian, singecones, tricones, wood/metal biscuit, full brass body, silverplated body και χιλια αλλα δυο, ειναι στανταρντ οτι θα χαθεις..

Οποτε πες:

-Τι μουσικη την θες

-Slide or fingerstyle

-Ηλεκτρικα η οχι

-Max budget.

 

 

Θέλω να μπορώ σίγουρα να παίζω και στο ρεύμα.. από κει κ πέρα το στυλ που θέλω είναι γενικό! να πιάνει απο srdinas μέχρι kottke και εννοείται θα δοκιμάσω πριν πάρω και θα ψάξω..Μέχρι τώρα οι tricones μου έχουν κάνει κλίκ περισσότερο..

 

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μου λες την εταιρία τις δικής σου! απλά για ενημέρωση ρε παιδί μου! μια που μου άρεσε πολύ η φάτσα της! να ξέρω τι παίζει.. αν δεν θες, πες μου : "Δεν σου λέω" να το αφήσω κι εγώ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου