Προς το περιεχόμενο

RS Les Paul Wiring Kit


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω ειμαι του στυλ χαλαει κατι κ το αλλαζω.ενα καρο λευτα για κατι που λιγοι θα το ''πιασουν'' στο αυτι δεν μου λεει κατι,εκτος κ αν εχουμε γεμισει eric johnson.δεν το λεω για να κανω τον εξυπνο φιλε μου bloody_sunday απλα εχει κ παιδακια εδω μεσα κ παρασερνοντε απ το τι θα πει καποιος ειδικος...επισης δεν αμφιβαλλω σε καμια περιπτωση για την ποιοτητα αυτων των υλικων

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω ειμαι του στυλ χαλαει κατι κ το αλλαζω.ενα καρο λευτα για κατι που λιγοι θα το ''πιασουν'' στο αυτι δεν μου λεει κατι,εκτος κ αν εχουμε γεμισει eric johnson

 

Αυτό το κιτ είναι upgrade κιτ, όχι για κιθαρίστες του στυλ "χαλάει κάτι - αλλάζει". Εγώ, όπως τόνισα στην αρχή, θα το βάλω σε κιθάρα που είχε χάλια ηλεκτρικά για να κάνω αυτό που λέει και το κιτ: upgrade. Απλό δεν είναι; Kαι Eric Johnson δεν είμαι, αλλά ευαίσθητο αυτί έχω κι αν πιάσει διαφορά (που 100% θα πιάσει γιατί τα προηγούμενα ηλεκτρικά ήταν μεσ' την απαλεψιά) θα είμαι απολύτως ικανοποιημένος.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80b5_1.JPG

 

Για τέτοιους μιλάω.....

 

Και αυτοί είναι πολύ καλοί....

;)

 

0933_1.JPG

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι του στυλ χαλαει κατι κ το αλλαζω.ενα καρο λευτα για κατι που λιγοι θα το ''πιασουν'' στο αυτι δεν μου λεει κατι,εκτος κ αν εχουμε γεμισει eric johnson.δεν το λεω για να κανω τον εξυπνο φιλε μου bloody_sunday απλα εχει κ παιδακια εδω μεσα κ παρασερνοντε απ το τι θα πει καποιος ειδικος...επισης δεν αμφιβαλλω σε καμια περιπτωση για την ποιοτητα αυτων των υλικων

 

Δε χρειαζεσαι να εισαι eric johnson για να καταλαβεις διαφορα. Εγω πχ δε παιζω με πεταλακια και θελω το πολυ απλο πραγμα οταν μειωνω το volume να καθαριζει ο ηχος (οπως γινεται και στη strat μου χωρις να εχω αλλαξει τιποτα). Αυτη τη στιγμη στη les paul ειτε εχω το volume sto 2 ειτε στο 10 ειναι το ιδιο... ειναι on-off οπως ειπε και ο kwstas79  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε και αυτο το μαγαζι http://www.specialtyguitars.com/electronics/caps.html

 

ειχα παρει κι απ'αυτους καποτε.

 

καλοι, εξυπηρετικοι, αλλα ενα 500αρι CTS που μου ειχε στειλει ηταν 400Κ και κατι. (within spec)

ΟΚ, δεν του ειχα ζητησει να το μετρησει και επισης, τοτε ακομα δεν εδινε ετοιμα wiring Kits, oποτε δεν μπορω να εκφερω αμεσα γνωμη.

 

Παντως ειναι καλοι απο service, και γρηγοροι.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου