Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το Wah Wah μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεπον! εχω ενα wah(το κλασικο k απλο Cry baby) εδω κ 7 χρονια!

για 6 χρονια ειμασταν κολητοι φιλοι συνεχεια! ηταν το κλασσικο πεταλι που ειχα παντα μαζι με το Ts9. Τον Τελευταιο χρονο δεν το επαιζα καθολου(βαρεθηκα το wah) προχτες ομως λεω δεν το βγαζω να παιξω λιγο να θυμηθουμε τα παλια! Ε μολις το παταω κ ξεκιναω να παιζω ακουω ενα αλλο πεταλι! Νιωθω οτι εχει χασει το Wah του! δλδ(πως να το πω) σαν ειναι πιο ψοφιο σαν να ειναι ετοιμο να κλαταρει μου ακουγετε!

λετε να το ποντεσιομετρο να τα εφτυσε?

σιγουρα θα το παω σε μαστορα απλος θα ηθελα κ εσεις να με βοηθησετε αν ειχατε παρομοια εμπειρια!

ευχαριστω πολυ!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον! εχω ενα wah(το κλασικο k απλο Cry baby) εδω κ 7 χρονια!

για 6 χρονια ειμασταν κολητοι φιλοι συνεχεια! ηταν το κλασσικο πεταλι που ειχα παντα μαζι με το Ts9. Τον Τελευταιο χρονο δεν το επαιζα καθολου(βαρεθηκα το wah) προχτες ομως λεω δεν το βγαζω να παιξω λιγο να θυμηθουμε τα παλια! Ε μολις το παταω κ ξεκιναω να παιζω ακουω ενα αλλο πεταλι! Νιωθω οτι εχει χασει το Wah του! δλδ(πως να το πω) σαν ειναι πιο ψοφιο σαν να ειναι ετοιμο να κλαταρει μου ακουγετε!

λετε να το ποντεσιομετρο να τα εφτυσε?

σιγουρα θα το παω σε μαστορα απλος θα ηθελα κ εσεις να με βοηθησετε αν ειχατε παρομοια εμπειρια!

ευχαριστω πολυ!

 

μπορει να φταιει το pot, αλλα μπορει και να εχει κι αλλη αιτια (π.χ να "γερασε" ο ηλεκτρολυτικος...)

 

θες να στο φτιαξω?

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μπορει να φταιει το pot, αλλα μπορει και να εχει κι αλλη αιτια (π.χ να "γερασε" ο ηλεκτρολυτικος...)

 

θες να στο φτιαξω?

 

αληθεια? ;D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

ναι ναι! θα το κανονισουμε απο βδομαδα που θα ειμαι πιο κουλ!(ελπιζοντας να εισαι κ εσυ  ;D)

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου