Προς το περιεχόμενο

Ποια κιθάρα δεν θα αγοράζατε με τίποτα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ή αλλιώς...αρ(*@δια ήχο ... ;D

Και αυτή σκέφτομαι να την πάρω δώρο στον elavd...

 

wangcastertw6.jpg

Θα έχει "ballsy sound", που λένε και οι Αμερικάνοι... :P

Ή αλλιώς...αρ(*@δια ήχο ... ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε κατάλαβες, το σχόλιό μου αφορούσε μόνο τη φράση σου σχετικά με το ότι σιχαίνεσαι το πλαστικό. Μου έκανε εντύπωση λοιπόν το ότι αφενός το σιχαίνεσαι, αφετέρου (σε μια κιθάρα με ομολογουμένως λίγο πλαστικό) σχεδόν το διπλασίασες.

 

παραλειψη δικια μου..

το περλε πλαστικο δεν με ενωχλει τοσο (αλλα ενωχλει παλι)..γιατι δεν χτυπαει σσχημα στο ματι μου..ΑΛΛΑ ειμαι στο ψαξιμο για περλε Pickguard που ειναι φτιαγμενο απο ελαφρυ κραμα μεταλου, και μαλλον παω για custom κατασκευη..

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με αρκετους προλαλησαντες και θα πω και εγω b.c.rich ειδικα αυτες με τα κερατα τα βερνικωμενα και με ονοματα οπως τρισατανικ,διαβολειτορ και αλλα τετοια χαριτωμενα που για να παιξεις με αυτες και να εχεις και καλο ηχο πρεπει να πουλησεις την ψυχη σου στο σατανα η εστω να την ειχε αγγιξει ο Κατσουλας πριν τον μπαγλαρωσουν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν θα αγοραζα ποτε οποιοδηποτε κιθαρα γραφει πανω dean...Πραγματικα οτι πιο απαισιο και κιτσατο εχω δει σε οργανο, και μακραν το χειροτερο headstock...

 

Μα ειναι κιθαρα τωρα αυτη?

181232_800.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου