Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καθε κομμάτι έχει το δικό του στοιχείο κ τη διαφορετικότητα θα λεγα.Πλεον αφου τα έχω όλα μαζεμένα ξεχωρισα το τέλος απο 2 κ 4 ομάδες.Χωρις βέβαια αυτο να σημαίνει οτι είναι μονο αυτά καλα εννοείται, απλα στο αυτί μου κολλησαν περισσότερο.

 

Ο μπλου είναι πιο μπροστα απ όλους αν το θέλετε ετσι.Δεν τον πιάνει κανείς.

 

 

Υ.Γ.Δεν θα σε προτιμήσω ξανα γιατι δεν μου δωσες ούτε την βουλγάρα ούτε μου χρόνισες το κομμάτι σωστά. :P

 

Υ.Γ.Νέξτ πλήζζζζ

 

Υ.Γ.Καλα εννοείτε οτι δίνω τα ευσημα στους κόπους της παραγωγής κ ιδέας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Κατ΄αρχή εύγε στον fleamail για την άμεση ανταπόκριση του!

Ευχαριστούμε και τον elavd για τις ιδέες!

Τελικά βγαίνουν πολλά ωραία πράγματα όταν ακόμα και οι ποιό "φτασμένοι" παίζουν με εμάς τους υπολοίπους. Μπράβο σε όλους!

 

Πάντως σαν άσκηση, ακούγοντας τα, καλό είναι να αναρωτηθούμε, τι παίξαμε. Προσθέσαμε στο κομμάτι?

Κάποιοι παραπρόσθεσαν θα έλεγα.

 

Κάποιοι έδωσαν νέα πνοή στο backing track, (Frunobulax, Fenderiaris, Spimav, blue, πχ), κάποιοι μας "έστειλαν" με την ευχέρεια τους (less40, kotsadoros) και άλλοι με τον τόνο τους (longshadow, takis).

Gracias senors. Too good! Μαθήματα για όλους μας.

 

Α.. και τέλος... μήπως πρέπει ν' αναρωτηθούμε πόσο κόστισαν αυτοί οι προσωπικοί ήχοι στον καθένα, τώρα που ακούγονται όλοι δίπλα - δίπλα?

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συχαρητηρια σε ολους , το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο. Ολα κομματια ειναι καταπληκτικα ;)

 

Παμε και για το επομενο jam σιγα σιγα  ;D ;D

 

 

Ενα ευχαριστω στον mixerman για τον κοπο του και στον elavd για την ιδεα.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μεγαλο ευχαριστω στον fleamail για την δουλεια που εκανε

ενα μπραβο στον Ηλια για την πρωτοβουλια!

 

αντε παμε στο επομενο!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάποιοι έδωσαν νέα πνοή στο backing track, (Frunobulax, Fenderiaris, Spimav, blue, πχ), κάποιοι μας "έστειλαν" με την ευχέρεια τους (less40, kotsadoros) και άλλοι με τον τόνο τους (longshadow, takis).

 

 

εσυ yameth που ΚΑΙ πνοη εδωσες ΚΑΙ ηχο ειχες ΚΑΙ μας εστειλες?

υ.γ.τα νερα προσεχε... ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ετσι ψιλοουδέτερο να ναι κ το άλλο κ να παίρνει κ τους διστορσιονακηδες κ τους απαλούληδες-χνουδωτούς μπαλαντιάρηδες.

 

Να σας πω απο τώρα οτι στο επόμενο θα φάτε σκόνη όλοι σας.Ετοιμαστείται να ακούσετε τους 580 hp απο το νεο μου δάχτυλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ yameth που ΚΑΙ πνοη εδωσες ΚΑΙ ηχο ειχες ΚΑΙ μας εστειλες?

υ.γ.τα νερα προσεχε... ;D ;D ;D ;D ;D

 

14377-mop%20vileda.jpg

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!...ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ!!... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου