Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK Εδώ είναι το δικό μου δεν τα χώρισα αριστερα - δεξιά αφού δεν συμμετάσχει έτσι κι αλλιώς

exarhos άκουσα και το δικό σου πολύ καλο! και τέλειος ήχος θα ακούσω και των άλλων μπράβο πάντως πρεπει να έγινε πολύ καλή δουλειά ανυπομονώ να ακούσω την τελικη μιξη  :)

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κρίμα που δεν χωράει κι αυτό.Ωραίος ταχυτητιάρης είσαι κ σύ.Πολύ κούλ αυτά που παίζεις.Φιουζιον βρούτε?

 

Χαχα ναι fusion του στύλ Gambale ή τουλάχιστον προσπαθώ...Σήμερα ξαναέπιασα κιθάρα μετά απο 4μιση μήνες αποχής λόγω ενός προβλήματος στο χέρι μου  :-\

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το κομμάτι σε Ντο δεν ηταν? (και όχι σι)

 

 

Ναι Ντο... πως σου ήρθε το Σι?

 

ελα ντε! απο καποιο filename νομιζω slowminorB (Β=σι ως γνωστον) αλλα απ οτι βλεπω το αρχικο ηταν ΒΤ = backing track και οχ Β σκετο...

 

εγω παντως σε σι επαιξα κουρδιζοντας λαθος. αμα σου κολλησει μια λαθος ιδεα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε θα τα χουμε παιδιά?Αργεί πολύ το φαί να ψηθεί?Αν κάνει πολύ εγω θέλω τα λεφτά μου πίσω και θα το τρέξω κ δικαστικως να ξέρετε.Οποιος θέλει μ'ακολουθει να μας βγούνε κ τα δικαστικά πιο λίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εγω ελάλησα, μετά θα τα λέτε με τον δικηγόρο μου all of you ναπούμ.

 

 

Υ.Γ.Πάω να πάρω το στραγγυστό μου γιαουρτάκι τώρα.See you in hell, motherfunkerzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kotsadore τι τρέϊλορ μας κάρφωσες στο τέλος.Μπράβο, άπειρα τέλειο.Να τολμήσω να πω οτι είναι απ τα καλύτερα κλιπάκια στο τζάμ.

 

δεν ξερω..να τολμησω να πω οτι ειναι του yameth?το ακουω και το ξανακουω και εχει αυτο το ..κατι...η κιθαρα εχει κατι να πει δεν παιζει για να παζει...εχει ηχο...εχει touch φοβερο...yameth να ανεβαζεις πιο συχνα κλιπακια σε παρακαλω... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου