Προς το περιεχόμενο

o bluezlick εκανε κ Βιντεο


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες, δεν το συζητάω ότι είναι κλάσης ανώτερος από τους περισσότερους εδώ μέσα!

Αφού, όμως, εγώ ακούω διαφορά στο παίξιμό του, γιατί να μην το επισημάνω; Άμα βελτιώσει και αυτό, κατά τη γνώμη μου, θα γίνει μάστορας... Είναι ήδη άπιαστος, αλλά όλοι στο καλύτερο στοχεύουμε. Εξ' άλλου το συγκεκριμένο πράγμα είναι κάτι που το έχω παρατηρήσει σε πολλούς παίχτες, μέσα κι εγώ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχεις γένια- έχω γένια  ;D

Φοράς γυαλιά- φοράω γυαλιά  8)

Παίζεις έτσι- δεν παίζω έτσι  :(

 

(Σούπερ τα βιντεάκια. Στείλε κι' άλλα)

 

Έχεις desert sand baja tele - έχω desert sand baja tele... ;) ;D

 

Παίζεις ωραίο slide - Δεν παίζω καθόλου slide...:(  (δεν έχω καν slide να φανταστείς...)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bluezlick, you got the blues man.

 

 

(δεν έχω καν slide να φανταστείς...)..

 

 

Aααα Μακροίσκιοτε, να πάρεις ένα θα δεις το φώς σου.Εγώ προτιμώ τα σιδερένια της dunlop, κατα κύριο λόγο επειδή είναι αρκετά βαριά για να συγκρατουν τα χαρτιά στο γραφείο μου όταν έχω ανοιχτές πόρτες και φυσάει, και κατα δευτερον είναι φοβερά για να τα κάνεις σβουρες και να περναει η ώρα σου.Σε λεία επιφάνεια του δίνεις μαι μικρή ώθηση και λόγω κατασκευης πιάνει κάτι τρελές ταχύτητες περιστροφής, φοβερό.

Τώρα πόσο καλό είναι για παιξιμο δε ξέρω, δε σκαμπάζω πολλά απο slide.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ρε πεδια για τα καλα σας λογια! :)

μην μαλωνετε τον κουλτουλιραη τα λεει με καλη διαθεση! :) ;)

 

longshadow σε παρακαλω μην μαθεις slide! ασε να ειμαι καπου καλυτερος απο εσενα!  :P χαχαχαχα

 

spy εισαι θεος! χαχαχαχαχαχαχαχα

 

αντε κ ενα ακομα καινουριο αργο...

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το τιν με το σηκωμα στο τέλος είναι στάνταρ τελείωμα φράσης στα μπλούζια?Το ψοφας να το παίζεις ναούμ :P

 

Βγάλε το γυαλι γιατι δεν σε πάει το δασκαλέ με το τελεκάντρι.Βάλε φακό επαφής για να διορθωθεί κ το 12ο κλάστο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το τιν με το σηκωμα στο τέλος είναι στάνταρ τελείωμα φράσης στα μπλούζια?Το ψοφας να το παίζεις ναούμ :P

 

Βγάλε το γυαλι γιατι δεν σε πάει το δασκαλέ με το τελεκάντρι.Βάλε φακό επαφής για να διορθωθεί κ το 12ο κλάστο :P

 

ακριβως οπως τα λες για το τιν! ::) :P ;D

 

φακους δεν βαζω ρε! :P

οσο για το δασκαλε ρωτα τα πιπινια να σου πουνε χαχαχαχα :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου