Προς το περιεχόμενο

o bluezlick εκανε κ Βιντεο


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρτε δυο μικρα τα εγραψα για να δω που δουλεθει η καμερα κ μου αρεσαν κ τα κρατισα

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=B-Pt5aUoI4E

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κολάν φοράς; ;D

 

χαχαχαχαχαχα

πλακ πλακα σαν κολαν ειναι η φορμα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέντα(λ) εμφάνιση λοιπόν.Φανταζόμουνα σπιρούνι καπέλο, γραβάτα-κορδόνι,ζώνη κονκάρδα 20 εκατοστών,κοιλούμπα κ big buble τσίχλα με γεύση στάνη κ παχνί.Διπλή σαν τις trident :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεστα σκληροπυρηνικα blues oπως αρμοζει σε καποιον με avatar τον Robert...Eπι τη ευκαιρια ειδα και μερικα απο τα αλλα σου με ακουστικες που ηταν εξισου ενδιαφεροντα!!

Εισαι fan των Mountain και του επικου Leslie ρε?Ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι δεν χρειαζονται πολλες νοτες για να παιξεις ενα τελειο solo...μοναδικο tone o τυπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks Guys ;D

 

Εισαι fan των Mountain και του επικου Leslie ρε?Ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι δεν χρειαζονται πολλες νοτες για να παιξεις ενα τελειο solo...μοναδικο tone o τυπος.

 

ειναι απο τους πολυ αγαπηεμενους μου κιθαριστες ο Leslie!

ειναι τεραστιος κ πραγματικα αλλα κ σαν κιθαριστας!

οπως ειπς απιστευτο Tone

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω τοτε να ακουσες το τελευταιο των Mountain (περυσινο) με τιτλο "Masters of war" που παιζουν κομμτια του Dylan. Δισκαρα και ειδικα το ομωνυμο το εκαναν ΠΟΛΥ dark........... σουπερ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω τοτε να ακουσες το τελευταιο των Mountain (περυσινο) με τιτλο "Masters of war" που παιζουν κομμτια του Dylan. Δισκαρα και ειδικα το ομωνυμο το εκαναν ΠΟΛΥ dark........... σουπερ

 

Κατα την ταπεινη μου γνωμη Mountain ηταν το γκρουπ ΜΑΖΙ με τον Pappalardi και ο αγαπημενος μου δισκος ειναι το Climbing!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω τοτε να ακουσες το τελευταιο των Mountain (περυσινο) με τιτλο "Masters of war" που παιζουν κομμτια του Dylan. Δισκαρα και ειδικα το ομωνυμο το εκαναν ΠΟΛΥ dark........... σουπερ

 

δεν τον ακουσα ακομα αλλα συντομα θα το κανω

Κατα την ταπεινη μου γνωμη Mountain ηταν το γκρουπ ΜΑΖΙ με τον Pappalardi και ο αγαπημενος μου δισκος ειναι το Climbing!.

 

εχεις δικιο ακομα κ δισκος που εβγαλε μετα με τον Jack Bruce

δεν λεει τοσο

για μενα μεχρι κ το Avalache ειναι ολα δικσαρες!

αλλα κ το εγω το climbing το αγαπαω πολυ! ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου