Προς το περιεχόμενο

Eρώτηση προς Golden-eared noizάδες Νο 2.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την προηγούμενη φορά είχα κάνει ένα τεστ βάζοντας ένα κλιπάκι με μια φτηνή Blade που είχα κάποια στιγμή και πάρα πολύ λίγοι από το φόρουμ κατάφεραν να διακρίνουν το ηχόχρωμα της κιθάρας (καθότι το να βρουν τη μάρκα είναι αδύνατον). Επειδή γίνεται αρκετή κουβέντα για ξύλα κλπ. κλπ. για χρυσά αυτιά και τέτοια, επαναλαμβάνω το τεστ και σας καλώ να βρείτε τι κιθάρα είν' αυτή που ακούγεται (ως επί το πλείστον). Μην κοιτάξετε το προφίλ μου γιατί συχνά αλλάζει και εκτός από 2-3  που παραμένουν σταθερά, οι λοιπές ...  ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=DQVk5TTDB7o

 

Καλό guessing!

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οσες φορες εχουν γινει εδω στο νοιζ τετοια τεστς,πεφτω εντελως εξω.

Οτι λεω,το αντιθετο!

Αντε παλι να εκτεθουμε,δε θα ειναι η πρωτη. ;D ;D

SG?

Mιλαμε παντα για την του Σερ.

 

To θεμα ομως ειναι οτι ελεγα να ριξω κανα τραγουδακι σημερα το βραδυ και εβαλες την Εβελινα.

Μου εκοψες τα ποδαρια λαιμαι γ$#^&%^$%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι δουλειά και δεν μπορώ να το ακούσω, άρα απόψε από το σπίτι.

 

 

 

Αλλά... μη μας βάζεις ευκολάκια! Βάλε, ξέρω 'γω, την χρονιά κατασκευής της κιθάρας και την χώρα προέλευσης του ξύλου, να έχει λίγο ενδιαφέρον ρε αδερφέ! Μη σου πω και το μέγεθος των τάστων... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μία πρέπει να είναι τέλε. Η άλλη κάτι με διπλούς. Αλλά εγώ είμαι almost one eared και περιστασιακά με ηχητικές παραισθήσεις.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Η μία πρέπει να είναι τέλε. Η άλλη κάτι με διπλούς. Αλλά εγώ είμαι almost one eared και περιστασιακά με ηχητικές παραισθήσεις.  ;D

 

Έχουμε πολλά κοινά,  ;D θέλεις να γίνουμε φίλοι;;  ;D ;D

 

Επι του προκειμένου, επειδή κάτι σημεία με δισολίες με πήγαν προς την παλαιοροκάδικη αισθητική των Wishbone Ash, θα μαρτυρήσω Strat & Flying V!!! (άντε καλά, Les Paul  8) ).

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου