Προς το περιεχόμενο

Paypal ερώτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Θέλω να μάθω ποια κάρτα είναι πλήρως συμβατή με το paypal. Έχω ήδη ένα λογαριασμό και μια κάρτα καταχωρημένη της Πειραιώς,για την οποία όμως δεν λαμβάνω κάποιο χαρτί-απόδειξη στο τέλος του μηνός. Είναι κάρτα για το ATM την οποία δεν να κάνω verified στο paypal αφού δεν μπορώ να βρω κάπου τον 4ψήφιο κωδικό που μου ζητάει. Πρέπει αποκλειστικά η κάρτα να είναι πιστωτική; Τι κάνουμε σε αυτές τι περιπτώσεις ; Η τράπεζα δεν έχει ιδέα! Κοιμούνται τα ζώα! Για πείτε..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα..

Πειραιώς καρτούλα για ΑΤΜ που αναφερει Visa Electron.

Την κάρτα δεν τη δέχεται το Paypal και με στέλενει στον προμηθευτή της κάρτας μου.

Έστειλα στο paypal 3 φορές στη τεχνική υποστίριξη και δεν μου απάντησαν.

Στην Πειραιώς δεν είχαν ιδέα.

Νομίζω βέβαια ότι προωθούν την We buy , μια δικιά τους κάρτα για internet-ικες αγορές.

 

Θέλει SONY και καλά πιστωτική κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμένα έχει το σηματάκι VISA πάνω δεξιά, και ακριβώς από κάτω λέει Shop&Cash! Τι θα γίνει ρε γαμώτο δεν ξέρω! Δεν μπορεί να δέχεται μόνο πιστωτικές! Έτσι δεν είναι?

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμένα έχει το σηματάκι VISA πάνω δεξιά, και ακριβώς από κάτω λέει Shop&Cash! Τι θα γίνει ρε γαμώτο δεν ξέρω! Δεν μπορεί να δέχεται μόνο πιστωτικές! Έτσι δεν είναι?

 

Φυσικά και όχι, ο 4ψήφιος θα σου σταλθεί μετα απο 3-4 μέρες. Μπορείς να τον μάθεις:

1) στο χαρτί που έρχετε κάθε μήνα (αν σου έρχεται)

2) στo winbank.gr (αν έχεις ebank)

3) ΠΑΡΕ ΤΗΛ Η ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ !!!!! και ρωτα τους να σου πούνε εάν υπάρχει καμια συναλλαγή PAYPAL στον λογαριασμό σου,και αν ναι να σου πούνε την περιγραφή/σχόλιο της, γιατι εκεί μέσα αναγράφεται ο 4ψήφιος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οτι ξερω , οντως ο κωδικος σου ερχεται με συστημενη επιστολη μετα την παραλαβη της καρτας.

απο κει και περα εγω οταν εκανα νεο λογαριασμο - σε αλλη τραπεζα -

με ρωτησαν αν θελω η καρτα μου να ενεργοποιηθει σαν "απλη" καρτα αναληψης απο ΑΤΜ ,η αν θελω να ειναι ταυτοχρονα και πιστωτικη.

 

για ρωτα να μαθεις man.δεν ξερω να σε βοηθησω παραπανω  ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμένα έχει το σηματάκι VISA πάνω δεξιά, και ακριβώς από κάτω λέει Shop&Cash! Τι θα γίνει ρε γαμώτο δεν ξέρω! Δεν μπορεί να δέχεται μόνο πιστωτικές! Έτσι δεν είναι?

 

Φυσικά και όχι, ο 4ψήφιος θα σου σταλθεί μετα απο 3-4 μέρες. Μπορείς να τον μάθεις:

1) στο χαρτί που έρχετε κάθε μήνα (αν σου έρχεται)

2) στo winbank.gr (αν έχεις ebank)

3) ΠΑΡΕ ΤΗΛ Η ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ !!!!! και ρωτα τους να σου πούνε εάν υπάρχει καμια συναλλαγή PAYPAL στον λογαριασμό σου,και αν ναι να σου πούνε την περιγραφή/σχόλιο της, γιατι εκεί μέσα αναγράφεται ο 4ψήφιος.

 

 

+1 και γω Πειραιώς έχω και είχα πάρει τηλ και μου είχαν πει τον κωδικό της συναλαγής όταν γράφτηκα στο paypal.. Μετά από 1-2 μέρες βγήκε και η συναλλαγή στην winbank.gr (το οποίο είχα ενεργοποιήσει κατα τη δημιουργία του λογαριασμου) και είχε και εκεί τον κωδικό..

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΟ ΕΧΩ ΠΑΡΗ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΑ ΤΗΝ GIFT CARD ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΝΑΛΙΤΙΚΩΣ ΤΗ ΑΓΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ  ΠΗΓΕΝΗΣ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΡΤΟΝΗΣ ΑΠΟ 30 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΠΑΡΤΕ ΑΥΤΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Saitek , στο winbank.gr , που ακριβώς θα βρω κάτι τέτοιο;; Είσαι σίγουρος πως γίνεται από κει;; Μακάρι δηλαδή να γίνεται..αλλά..που ακριβώς;;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις κινήσεις της πιστωτικής κάρτας.

 

Προτιμήστε την WeBuy της Πειραιώς  http://www.piraeusbank.gr/ecPage.asp?id=283365&lang=1&nt=96. Φτιαγμένη ειδικά για αγορές από Internet.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Saitek , στο winbank.gr , που ακριβώς θα βρω κάτι τέτοιο;; Είσαι σίγουρος πως γίνεται από κει;; Μακάρι δηλαδή να γίνεται..αλλά..που ακριβώς;;

 

Εφόσον πλήρωσες με την electron τοτε κοίτα στις κινήσεις του λογαριασμού σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου