Προς το περιεχόμενο

Paypal ερώτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Postάρω εδώ γιατί έχω παρόμοιο πρόβλημα.

Είμαι κάτοχος Visa pre-paid card της Eurobank και θα κάνω αγορά από Ebay μέσω PayPal.

Αν δεν δώσω τα 4 ψηφία που μου ζητάει θα μπορώ να κάνω αγορές..;

Ενημερώθηκα για τα limits, αλλα ενώ η αγορά μου δεν τα ξεπερναέι, δεν μπορώ να ολοκληρώσω την διαδικασία.

 

Κάνω Buy It Now, και στο τέλος της διαδικασίας, παίρνω το μήνυμα

There was a problem processing your credit card. To complete this payment, please add a different credit card below.

Ενώ και υπόλοιπο έχω, (αν και euros ενώ ζητάει Pounds, αλλά η μετατροπή γίνεται αυτόματα από όσο ξέρω)

 

Κανείς βοήθεια..;

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τον βρήκα τον 4ψήφιο κωδικό. Ήταν πολύ απλό. Πήγα στο winbank.gr στο λογαριασμό στις τελευταίες κινήσεις. Εκεί ήταν όλες οι κινήσεις και επέλεξα τις λεπτομέριες για τη χρέωση του 1.50. Κάπου έλεγε "σχόλια:" . Εκεί ήταν ο κωδικός και δίπλα έλεγε PAYPAL.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τελικά τον βρήκα τον 4ψήφιο κωδικό. Ήταν πολύ απλό. Πήγα στο winbank.gr στο λογαριασμό στις τελευταίες κινήσεις. Εκεί ήταν όλες οι κινήσεις και επέλεξα τις λεπτομέριες για τη χρέωση του 1.50. Κάπου έλεγε "σχόλια:" . Εκεί ήταν ο κωδικός και δίπλα έλεγε PAYPAL.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

Συγχαρητήρια.

 

(Πάντως ακόμη δεν κατάλαβα που ήταν το πρόβλημά σου. Η "λύση" που περιγράφεις είναι προφανής αν διαβάσεις τις οδηγίες του paypal.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου